Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reggel, miután felkeltek, és...

Reggel, miután felkeltek, és este, mielőtt lefeküdnétek aludni, mi az első/utolsó dolog, amit csináltok, vagy amit sose hagynátok ki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Reggel: hőmérőzés majd zuhanyozás, arctisztitás, arctonik, hidratáló krém és sminkelés

Este: zuhanyozás,fogmosás, szex, zuhanyozás újra, fogmosás újra, arctisztitás, éjszakai krém felkenése

2009. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

reggel: felöltözés, reggeli, fogmosás, fésülködés, késés:D

este: levetkőzés, zuhanyzás, vacsora, fogmosás

2009. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Reggel ugyan úgy csinálok mindent szóval ugyan olyan sorrendbe. Felkelés,ágynemű elrakása,kávé,zuhi,öltözködés,smink,egy kis pakolgatás ami aznapra kell,és beírni az aznapi teendőket a határidőnaplómba.:)Este nincs ilyen csak a tv időzítőjét állítom be minden nap és a telefonom hogy reggel keltsen. De van egy saját babonám hogy ha megváltoztatom a sorrendet akkor biztos hogy rossz napom lesz.:D

Neked kérdező?

2009. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Avalanche ***** válasza:
84%

Reggel elrakom az ágyam, győzködöm magam, hogy mindjááárt hétvége, felöltözöm, fogmosás + fésülködés, berakodok a táskámba és nyomás a suliba.

Este megcsinálom az ágyam (ilyen szétnyithatós), tisztálkodás, átöltözés, becsukom az ablakomat, ha szellőztettem, aztán megyek aludni.

2009. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
reggel legelső a káv, este utolsó a fogmosás.
2009. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettőhöz: pisilés
2009. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Először is, az első válaszadót mért pontozták le ennyire? :S

Másodszor, az egyik válaszadó kérdezte, én mit szoktam csinálni. Háát :)

Reggel mindig első a WC, de a fogmosás, hajvasalás, smink, pakolgatás sose marad el. Este ugyanúgy, az utolsó dolog a WC, amit meg még csinálok, ha van párom akkor szex, ha nincs akkor nagyobb odafigyeléssel magamra fürdőt veszek, letisztítom az arcomat, stb. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. máj. 27. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

reggel: ébredés, aztán pár perc, mire fölfogom, hogy hol vagyok, és milyen nap van. majd kávé, zuhany, öltözés, smink

este: fürdés, hidratáló, DVD nézés, TV automata kikapcsolójának beállítása, ébresztő beállítása

2009. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
este jóéjt csók a szerelmemtől, reggel pedig hozzábújok amint felkeltem :)
2009. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggel: szundi funkció használata legalább fél órán keresztül, macska lepakolása magamról, hogy fel tudjak kelni, macska etetés, kv, cigi, fürdés, fogmosás, smink, öltözés, kapkodás, elkésés.

Este: fürdés, fogmosás, tv bekapcs, macskafül vakargatás.

2009. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!