Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak neki szülinapjára?

Mit adjak neki szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Adott egy közeli lány barátom, január 3.-án volt 17 éves. Akkor sajna nem tudtam neki semmit sem adni, több okból is. Mivel én a napokban leszek szintén 17, minden áron szeretne nekem adni valamit, és nemleges választ nem fogad el. :D Viszont én is szeretnék neki adni valamit, hisz nem akarom lehúzni. És itt jön a kérdés. Mit adhaték neki? Nagyon nem tudok róla semmit, hogy mit szeret, és mit nem, ezért kérnek ötleteket. (azért nem tudok ilyet, mert nagyon visszahúzódó) Ha nem olyan dolog, amit saját kézzel tudnék megcsinálni, kérlek titeket, úthogy 5.000ft fölé ne menjünk, ennyi a keretem. Minden a témához kapcsolódó választ előre is köszönök. : DD

16/F


2012. jan. 20. 18:11
 1/1 anonim válasza:

Szia,


zsibvasar.hu

Olcsóbb, mint a vatera mert jóval kevesebb a vásárló. Szép Swarovskik vannak potom pénzért, de műszaki cikk is van szerivel meg ezer dolog. 5000,- fölé tuti nem mész :) Az ilyesminek meg mindenki örül.

2012. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!