Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Egy érdekes...

Meleg srácok! Egy érdekes kérdés (? )

Figyelt kérdés

Tételezzük fel egy pillanatra, hogy a melegségből van gyógyulás, illetve a melegség megváltoztatható. Illetve jön az aranyhal, és fölajánlja, hogy heteróvá tesz, ha kéred.

Ebben az esetben szeretnétek heterok lenni? Miért?

Mit kéne az életetekben átrendezni, hogy a hirtelen jött heterósághoz alkalmazkodni tudjatok?


2012. jan. 20. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
ez mekkora kérdés. xd én csaj vagyok de bírom a melegeket úgy ahogy vannak. ;)
2012. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

jól értem a kérdést? azt akarod tudni hogy a melegeket bántja e hogy melegek nem szeretnének inkább normális életet élni?

ha ez a kérdés akkor a válasz nem.Ha így lenne nem vonulgatnának fel kabbe jeleket mutogatva a kamerákba,szerintem olyan nekik ez az egész mint nekem a csajok,mindet kinyalnám és lesz*patnám.

2012. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A kérdést értse mindenki úgy, ahogy akarja. Aki tud normálisan válaszolni, az tegye.


Nekem sok okom lenne a változásra. Ha megtudom, hogy lehet, akkor kötelességem is lesz.

Ugyanakkor az élet így is tetszik és a változás biztos, hogy nagyon sok fájdalommal jár. Ezért félek tőle, és nem igazán kívánom.

2012. jan. 20. 22:22
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Beírom a keresőbe, hogy "Aranyhal etetése", erre ez a második kérdés...
2012. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 konnerth ***** válasza:
82%
Ha jönne az aranyhal én akkor megkérném rá hogy változtasson heteróvá...tetszik ez az élet de a másik lényegesen könnyebb lenne...Nem bánom hogy meleg vagyok de örülnék ha heteró lennék (vagy bisex)...A bisex lenne a lgjobb :D
2012. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
77%

Hát én mikor 12évesen felfedeztem, hogy a saját nememhez vonzódom bármit megtettem volna, hogy ez megváltozzon. Még próbáltam lánnyal is járni, nem gondolni erre... ha akkor egy aranyhal felajánlotta volna, hogy teljesíti kérésemet tuti, hogy azt kértem volna, hogy legyek heteró.


Kb. két évre rá, 14éves koromba rájöttem, hogy ez van, nem fogok megváltozni, ez vagyok én... nincs mit tenni, de még mindig több hátrányt láttam, mint előnyt.


Most 17éves vagyok és ha most ajánlanák fel, hogy átváltozhatnék heteroszexuálissá, 100% hogy NEM-et mondanék! Semmi pénzért!

Már látom az előnyeit, vannak céljaim, mint mindenki másnak. És hogy könnyebb legyen megérteni elmesélem. :)


Gimiben elkezdtem tanulni, a jelenlegi célom kb. 90% - 90%-os emelt szintű biológia-kémia érettségi és irány az orvosi. Az egyetem alatt vagy után szeretném megtalálni az IGAZ szerelmet, majd családot alapítani. Nagyon szeretnék gyereket/gyerekeket. Számomra első a karrier, de ha már meg van akkor a család!


Úgyhogy összefoglalva, volt olyan idő, amikor gondolkodás nélkül átváltoztam volna heteróvá (ha lehetséges lett volna)... ma már hálás vagyok azért, hogy meleg vagyok (igaz, hogy még nem vállaltam fel nyilvánosan - csak a legjobb barátaim tudják és így is nagyon szeretnek) és várom, hogy mit hozz az élet! I love my life!!!

2012. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Homo Phil válasza:
73%

Nem szeretnék heteró lenni.

Mert: jól érzem magam melegként.

(Pl. sötét bőrű sem szeretnék lenni, de nem azért mert nem tetszik, hanem mert jól érzem magam világos bőrűként.)

Átrendezni?

Mindent. Kevesebb szex, több érzelmi konfliktus, nagyobb valószínűséggel monogám kapcsolat :-( gyermekvárás stb.

2012. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
75%
Nincs az a pénz vaqgy örökélet amiért heteró lennék :-)
2012. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A 6. válaszolótól kérdezem:


Miért vagy hálás a melegségednek? Milyen előnyét látod?

Hogy függ ez össze a céloddal?

2012. jan. 21. 17:54
 10/17 A kérdező kommentje:

7. válaszoló:


Utolsó sorod azt jelenti, hogy most sokat szexelsz, nem monogám az életed és nem szeretnél gyereket?

2012. jan. 21. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!