Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni evvel...

Tudnátok segíteni evvel kapcsolatban? Nagyon hülyén érzem magam mivel tetszik egy lány (nem ismerem), bejelöltem facebookon és tegnap beszélgettünk, íme:

Figyelt kérdés

én:Szia nem baj hogy bejelöltelek?

én:ok akk úgy kérdem hogy baj hogy bejelöltlek?

a lány:ismerlek ?

én:nem hinném

nem kézilabdázom

de xy ismered

friends

a lány::)értem... és mért is jelöltél be?

én:nmtom untam magam

a lány:na osztán , akkor szia


így lejárattam magam más elött :(

kérlek segítsetek

szörnyen érzem magam:(


2012. jan. 21. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

"nmtom untam magam"

ez gáz, kb minden jobb lett volna, még az is ha szerelmet vallasz neki

2012. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem is.

Nem szabad ezt sokáig húzni, mert ha hónapokkal később mondod meg neki, hogy tetszik neked, mind a ketten hülyén fogjátok érezni magatokat...

Ahogy olvastam a beszélgetést, szerintem nem lesz könnyű dolgod, nem egy könnyű eset.

A legközelebbi csevegésnél, ha már sokat beszéltetek, és kedves, megírhatod (szntem), hogy a múltkor csak nem tudtad, hogy mit írj és tetszik. Bár az ilyesmi attól függ, hogy mennyire jól jöttök ki egymással, és hogy a lány mennyire szeret másokat cikizni. :/

2012. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!