Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefordítaná ezt nekem valaki...

Rudolfo10 kérdése:

Lefordítaná ezt nekem valaki németre? Nagyon nagy szükségem van rá.

Figyelt kérdés

2012 január 3-től 13.-ig a vendégük voltam. Nagyon örülök, hogy önöket választottam. Ebben a levélben megszeretném köszönni azt, hogy milyen jó körülményeket biztosítottak. Nagyon jó munkát végeznek, barátaimnak is ajánlani fogom, hogy meglátogassák ezt a hotelt.

Elsősorban arról azt szeretném elmondani, hogy mi az ami különlegesen tetszet . Nagyon tetszett a fogattatás, a felszolgálás, a kilátás. Nagyon szép és tiszta volt a szobám. A kirándulások voltak a legjobbak, nagyon szép helyeket látogattunk meg.

De elszeretném mondani azt, hogy mi az ami nem tetszett. Egyik reggel a felszolgáló kikacagott német tudásom miatt. Megkérem önöket, hogy figyelmeztessék, hogy máskor ez ne forduljon elő, mert megvagyok győződve, hogy ez senkinek nem tetszik.

Még egyszer köszönöm, hogy ilyen kedvesek voltak. Úgy döntöttem jövőre is elmegyek.


2012. jan. 23. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez e levél tök fölösleges. naponta több tucat ember is megfordul egy Hotelban, majd gondolod annyira érdekelni fogja őket a problámád?
2012. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Házi feladat volt...:))
2012. jan. 25. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ich war Ihr Gast von 3. bis zum 13 Januar 2012. Ich freue mich, dass ich Ihr Hotel gewählt habe. In diesem Brief möchte ich mich für die guten Umständen bedanken. Sie verrichteten sehr gut Arbeit, ich werde auch meinen Freunden empfehlen Ihr Hotel zu besuchen. Vor allem möchte ich mitteilen, was mir besonders gefällt. Willkommen, Servierung sowiso Aussicht gefällt mir. Mein Zimmer war sehr schön und rein. Die Ausflüge waren die Beste, wir besuchten sehr schöne Plätze.


Ich möchte aber auch mitteilen was mir nicht gefällt. Ein Morgen lachte mich der Kellner aus wegen meine Deutschkenntnisse. Ich bat Sie ihn zu warnen damit es nicht noch einmal vorkommen, weil ich davon überzeugt bin, dass es niemand gefällt. Ich möchte mich nochmals bedanken für Ihre Nettigkeit. Ich habe mich entscheiden Ihr Hotel auch nächstes Jahr zu besuchen.

2012. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vom 3. bis zum 13 Jan 2012
2017. máj. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Die Ausflüge waren am besten-
2017. máj. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!