Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2szer voltam följelentve...

Cácár kérdése:

2szer voltam följelentve könnyűtesti sértés miatt, A békítő tárgyaláson az elsőn kibékültünk a másodikra nem jelent meg, semmilyen büntetést nem kaptam össz kétpofon volt. Le szeretném tennia vagyonőri vizsgát éskéne a fedhetetlenségi vajon megkapom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem könnyű testi sértés miatt hogy lehet békítő tárgyalás? :O ilyent se hallottam még pedig aztán nekem volt minden féle,könnyűér konkrétan 1 év próbára bocsájtást kaptam nem békítő hülyeséget.
2012. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az a fedhetetlenségi? Tudtommal még mindig Hatósági Bizonyítvány /erkölcsi/ kell.

Olyan primitív vagy, remélem még ezen az egyszerű vizsgán is elbuksz. Ezzel a helyesírás én biztos nem alkalmaználak, még portásnak sem.

2012. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de neked valami agyi rendellenességed van, hogy ennyit verekszel, vagy simán cigány vagy?
2012. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:D:D :D :D Könnyesre röhögtem magam a kérdésen , mekkora egy idióta istenem
2012. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frequency válasza:

Mostanában minden genetikai hulladék vagyönőr szeretne lenni?


Nagyon gyorsan felejtsd el ezt a vagyonőr dolgot.Ehhez a munkához rengeteg türelem kell.Egyébként is minek tennéd le ha te meg a türelem két külön dolog?Csak azért hogy legyen mit bevonni az első ilyen eseted után?

2012. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!