Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok önkéntes munkát?...

Hol találok önkéntes munkát? Vagy esetleg idős rokon, ismerős, szomszéd akinek kellene a segítség?

Figyelt kérdés
Már regisztráltam két önkéntes oldalon is, de semmi válasz. Ezenkívül nem igen lehet a neten találni önkéntes munkát, pedig mindenhol azt hallja az ember, hogy vállalj önkéntes munkát. De nincs is lehetőség ilyesmire. Arra gondoltam, hogy segítenék idős embereknek bevásárolni vagy főzni, esetleg takarítani ilyesmi. Egyébként 28 éves lány vagyok, de jelenleg munkanélküli. Sajnos a semmittevés miatt nagyon magam alatt vagyok és jót tenne ha elfoglalnám magam. Az idős emberekkel jól megértem magam, mindenki kedves, aranyos lánynak tart. Szerintetek hogy vállalhatnék ilyen önkéntes munkát? Leginkább Budapesten szeretnék. Ismerőseim között nincs ilyen, már utána érdeklődtem.
2012. jan. 26. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!