Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hős legendája c. sorozatnak...

A hős legendája c. sorozatnak a 2. évadjának úgytudom van magyar szinkronja, de mégsem lelem sehol sem a neten? Hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 23:18
 1/8 anonim válasza:
Szia! Sajna nekem még az 1. évadot se sikerült megnéznem mert mindenhol azt írja ki hogy vagy le van törölve, vagy nem megtekinthetö!
2012. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

azt már én is sokat kerestem, szerintem neten nincs még fönt, viszont felirattal a nezzsorozatokat.hu-n megtalálhatod!

(elvileg magyar szinkronnal fent van ezen a honlapon, csak ez fizetős, annyira meg nekem nem volt fontos : [link] )

2012. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Cool-on megy szinkronosan 2. évad ( pl most ebben a pillanatban is :D) Vasárnap kora délutánonként vetítik.
2012. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
No, előző vagyok, ide ***** pakolják fel a részeket szép lassan, miután leadták a tv-ben. Hetente +2 új rész :)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tyna23 válasza:
az első évad fent van a youtube n a 2 evadot mar adja a cool téve szombaton este 23 15 kor vagy vasárnap délután 15 30 kor és folyamatosan töltik fel a ***** oldalra ha esetleg nem tudnatok megnézni a tv ben it meg tudjatok nezni

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bár nem szinkronos, de magyar feliratosan itt van a 2. évad, ha valaki nem birná ki vasárnapig :)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A you tube-on fent van az egész első évad szinkronosan, meg a 2. évadból azt hiszem a 17. részig.
2012. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valakiii nem tudja hogy feliratosan hol van fent?én úgy szeretném nézni:(( eddig szinkronosan néztem végig az 1. évadot,de szeretném feliratosan
2013. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!