Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék?

Hogyan barátkozhatnék?

Figyelt kérdés
Sosem voltak barátaim,idegenekkel nagyon nehezen beszélek,nem jut eszembe semmi,amiről beszélhetnék, így ha megszólalok max. 2 szót tudok szólni. Most először megyek dolgozni, és nagyon félek, hogy a kollégák kiutálnak,vagy hogy unalmasan fognak eltelni a napjaim, mert ugye a munkában is van szünet,meg olyan pillanat,amikor nincs az embernek semmi dolga. Hogyan kezdjek neki? Mi a teendő? Én kell kezdeményezzek,vagy várjam meg,míg ők megteszik az első lépést felém?
2012. jan. 30. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Reméljük nem olyan emberekkel leszel körülvéve akikhez nem tudsz szólni. Ez nem mindig rajtad múlik. Nálam is volt már olyan,hogy egyszerűen ránéztem és inkább nem is mondtam semmit.
2012. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!