Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Takker18 nevű felhasználó kérdése:

Gimi 3. o-ba járok és kiírt az orvos K-P-ig. Természetesen voltam a suliban csak az órákra nem mentem be. A szünetben meglátott az ofőm és hazaküldött ezzel:ha még1x benlát K-Sz-Cs-P. Akkor semminek veszi az igazolást és igazolatlan lesz. Tehetilyet?

Mikor bementem a barátnőmhöz mentem.

Ráadásul semmi törvénybe vagy házirendbe ütközőt nem tettem csak leültem az aulában.

Én úgy tudom, hogy mivel orvosi igazolás okiratnak számít mert ott az aláírás és a pecsét szóval el kell fogadnia.

Szóval milyen jogszabály vonatkozik erre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: orvosi, igazolás, osztályfőnök, jogszabály

2012. febr. 2. 23:24  Privát üzenet  

A válaszok

Lehetne vitatkozni, mert ha van igazolásod, azt nem tekintheti semmisnek, de maximálisan igazat adok neki. Ha be tudsz járkálni a barátnődhöz, be tudsz ülni az órákra is. Ha felmentésed van, az azért van, hogy ne menj emberek közé, azaz ne fertőzz másokat.

Az ofőnek is leesett,hogy csak lógsz és ezért mondta ezt.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2012. febr. 2. 23:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lényegében télleg beteg vagyok de a multkor a barátnőm is bejött hozzám betegen ugy h montam neki hogy inkább pihenjen szóval viszonzom pontosabban törődöm vele is.

# 2/5Időpont 2012. febr. 2. 23:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ja és a betegségem semmi fertőző csak 1 hete szétszakad a fejem kegyetlenűl fáj szóval semmi fetőző

# 3/5Időpont 2012. febr. 2. 23:33 Privát üzenet
Első vagyok. Azt hittem, hogy fertőző a betegséged, bocsánat. Szerintem akkor is otthon kellene maradnod. Azt gondolom, hogy a tanár csak ijesztgetni akart ezzel.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2012. febr. 2. 23:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmi baj. Amúgy meg nem jött össze az ijesztgetés, mert most hívtam fel a rendőr barátomat és azt mondta hogy ha ilyet csinál a tanár, akkor szóljak neki és jelentsem fel okirat semmibe vételéért. Amúgy köszönöm a választ.

# 5/5Időpont 2012. febr. 2. 23:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Luteniumot és folliculinumot írt ki az orvos a mentruációm beállítására, mert kimaradozik. Ezek mellett szexuális kapcsolatot lehet létesíteni természetesen óvszerrel úgy, hogy...
Van annak jelentősége, hogy ki van-e töltve a baba kiskönyve? (Természetesen látja őt az orvos, de még nem írt semmit a kiskönyvébe az oltásokon kívül. Kérjem meg, hogy írja be? )
Mit szóltatok hozzá mikor az orvos közölte veletek, hogy a babagyártás nektek nem fog természetesen összejönni?
Orvos szeretnék lenni (ez még csak egy ötlet), Milyen orvos keres a legjobban? Természetesen a legfontosabb, hogy segítek másokon.! . És az egézszégügyi középiskola. Milyen úgy...
8 éves kislányom, bugyija többszőr kaki foltos, vagy egy minimásis mennyiség csuszik bele. Igaz nehezen van széklete ezért is aggaszt a dolog. Természetesen az orvos is cél, de...
Azok a kismamák, akik az első trimeszterben veszélyeztetett terhesek voltak, mertek házas életet élni a 12. hét után? Természetesen miután az orvos sem látta ennek akadályát.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!