Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimi 3. o-ba járok és kiírt...

Takker18 kérdése:

Gimi 3. o-ba járok és kiírt az orvos K-P-ig. Természetesen voltam a suliban csak az órákra nem mentem be. A szünetben meglátott az ofőm és hazaküldött ezzel:ha még1x benlát K-Sz-Cs-P. Akkor semminek veszi az igazolást és igazolatlan lesz. Tehetilyet?

Figyelt kérdés

Mikor bementem a barátnőmhöz mentem.

Ráadásul semmi törvénybe vagy házirendbe ütközőt nem tettem csak leültem az aulában.

Én úgy tudom, hogy mivel orvosi igazolás okiratnak számít mert ott az aláírás és a pecsét szóval el kell fogadnia.

Szóval milyen jogszabály vonatkozik erre?



2012. febr. 2. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetne vitatkozni, mert ha van igazolásod, azt nem tekintheti semmisnek, de maximálisan igazat adok neki. Ha be tudsz járkálni a barátnődhöz, be tudsz ülni az órákra is. Ha felmentésed van, az azért van, hogy ne menj emberek közé, azaz ne fertőzz másokat.

Az ofőnek is leesett,hogy csak lógsz és ezért mondta ezt.

2012. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lényegében télleg beteg vagyok de a multkor a barátnőm is bejött hozzám betegen ugy h montam neki hogy inkább pihenjen szóval viszonzom pontosabban törődöm vele is.
2012. febr. 2. 23:30
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és a betegségem semmi fertőző csak 1 hete szétszakad a fejem kegyetlenűl fáj szóval semmi fetőző
2012. febr. 2. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt hittem, hogy fertőző a betegséged, bocsánat. Szerintem akkor is otthon kellene maradnod. Azt gondolom, hogy a tanár csak ijesztgetni akart ezzel.
2012. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Amúgy meg nem jött össze az ijesztgetés, mert most hívtam fel a rendőr barátomat és azt mondta hogy ha ilyet csinál a tanár, akkor szóljak neki és jelentsem fel okirat semmibe vételéért. Amúgy köszönöm a választ.
2012. febr. 2. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!