Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A folyószámlahitelemet visszav...

A folyószámlahitelemet visszavették 120000 ft-ról 24000 ft-ra tegnap megjött a csládi pótlék azt is levonták a munkanélkülit március 30. -ig kapom azt is levonhatják az egészet? Akkor az ember miböl éjen meg akinek még gyereke is van!

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

"levonhatják az egészet? "


ÁSZF (Általános Szerződési Feltételek)


"Akkor az ember miböl éjen meg akinek még gyereke is van!"


Folyószámlahitelből semmiképp...

2012. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt is levonhatják. Ha csökkent a számlára jövő pénzed,akkor a folyószámlahitelt vissza kell fizetni. A bank nem nézi,hogy a pénz milyen jogcímen kerül a számládra.

Ezért jobb ilyenkor,ha a CSP és a munkanélküli nem a számládra megy.

2012. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindent levonhat, ami a folyószámládra érkezik.


Elvileg előtte értesítenek levélben és sms-ben is, hogy vissza fogják venni a hitelkeretet (tapasztalat).


Ez alatt az idő alatt SOS-ben el kellett volna intézned minden hivatalnál, hogy postán küldjék a járandóságaidat.


Majd bekullogsz a bankba és megkéred őket, hogy tartozásrendező hitellel rendezhesd a tartozásod. Ez persze sokba fog neked fájni, mert legalább a 2-3x-osát behajtják rajtad a végén, de szerintem ez az egyetlen járható út!

2012. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
OFF: És ha emelik a keretet a hozzájárulásom nélkül, akkor mit csináljak?
2012. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor menj be egy otp-be és csökkentesd vissza a keretet. Nekem is emelték kérés nélkül, de engem nem zavart, így nem is foglalkoztam vele.
2012. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!