Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek apám hazudik? Azt...

Szerintetek apám hazudik? Azt mondja, elvesztette az állását, és hogy akárhogy is keres, nem talál semmit. Pesten van, és szerintem nem igaz, hogy nem talál semmit, csak már nem akar dolgozni.

Figyelt kérdés

54 éves már. Az a gyanús, h kb 2 hónappal ezelőtt itthon volt, és már mondogatta, hogy ez a munka már nem izé, meg ez meg az, szóval célozgatott,. h ez a munka leköszönőben, de nem úgy modnta, h megmondták, h ki lesz rúgva, hanem csak nekünk panaszkodott, h nem olyan jó már ez a munka, mert sokat kell dolgozni, blabla. Aztán az a gyanús, h rá egy hónapra hazajön azzal h elvesztette a munkáját, megh keresett mást, és nem talált. Az albérlete januárra ki volt fizetve, de inkább hazajött, és a fél januárt itthon töltötte a tv előtt punnyadva!!!! teszem hozzá, olcsó albérlete volt, talán nem kellene feladni. Most visszament Pestre, én agyba főbe nyomattam a hirdetéseket álláshirdetés oldalakon, és az egyik hirdetést egyszer több mint 60-an, másodszor pedig több mint 50-en nézték meg. Most telefonált tegnap, és mondta, h semmit sem talált, és hogy szerdán hazajön.

Én nagyon úgy gondolom, h hazudik.

itthon nem csinál semmit, egész nap - reggel 8-től sokszor hajnali 1-ig tévézik. pl. a havat is anyunak kell ellapátolni v nekem. Ő csak ül a tv előtt. Amúgy a melói csak takarítás, szalagmunka, mosogatás, ilyesmi. Azt vette a fejébe, h elmegy Ausztriába, amúgy nem beszél egy dekát sem németül, angolul sem. Mondtam neki h akkor tanuljon, az angol tudását, azt a minimálisat elevenítse fel. De csak cammog meg vágja a pofákat. Szerintetek is kamuzik? Azt mondja, húsvtig itthon fog dekkolni, aztán lelép Ausztriába. Nemtudom, h gondolja....

nem mondom azt h elvárom h "öregen" melózzon...csakh ő még elég fitt, meg ha nicns munkája akkor nagyon ideges mindig. Mert érzi h magatehetetlen és ez bosszantja. itthon meg nincs türelme semmihez. Mindig mi isszuk meg a levét ha nincs munkája.


2012. febr. 5. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
lusta disznó, ausztriába meg hiába megy nyelvtudás nélkül,és végzettség nélkül mindenhonnan elzavarják,más évekig szopik mire nyelvtudással talál egy korrekt helyet magának,ha nincs kint ismerősöd aki segít nem sok esélye van,ott vannak szlovákok,románok,szerbek,egész közép és dél-európa oda igyekszik nyelvtudással.
2012. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ezzel én is tisztában vagyok. Hiába mondogatom neki, de önfejű. Abban a tévhitben él ő is, h az ember kimegy, és tárt karokkal várják. Agyba-főbe kerestem a hirdetéseket az ausztriai munkákról, de nem találtam semmit, és nem is fogok, tiszta már nekem is a kép.
2012. febr. 5. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:

54 évesen még egy jól képzett ember sem kell sehol senkinek! Nem biztos,hogy kamuzik az apukád. Ha egy hirdetést 60-an pályáznak meg,azok közül a legfiatalabbat veszik fel.

Az ausztriai munka tényleg csak álmodozás.

2012. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hatvanan pályázták meg, hanem az ő hirdetését nézték meg összesen több mint 110-en. Ebből nem hiszem, h senki sem hívta fel - holott ő ezt állítja. nem trotty vénember, mint írtam is.
2012. febr. 5. 17:24
 5/5 A kérdező kommentje:
szóval az elkövetkezendő 20 év úgy fog eltelni, hogy ül a tv előtt.....ez aztán az élet
2012. febr. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!