Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim kikészítenek...

Az osztálytársaim kikészítenek folyton cikiznek. A lányok úgy kiközösítenek hogy a torna öltözőben nem engednek fel a padra ezért a földön öltözöm. Mit tegyek hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés
6. osztályos lány vagyok
2012. febr. 7. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért.Olyan nincs,hogy nem engednek a padon öltözni.Ne alázkodj meg,különbön csak tovább leszel nevetség tárgya,mutasd mg,hogy veled nem jó szórakozni.
2012. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tegnap felraktam a cuccomat, hogy legalább az ne legyen piszkos a cipő nyomoktól és leordították a fejem, hogy nem férnek el
2012. febr. 7. 10:54
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért közösítenek ki??

Egyébként akkor tegnap neked is ordíbálni kellett volna velük,hogy márpedig felrakod és kész.Ha tovább erősködnek,hívod a tanárt,és panaszt teszel.Ha már utálnak,és kiközösítenek akkor akár jobban is utálhatnak (az már nem oszt nem szoroz) így az igazgatónak is tehetsz panaszt.

De tényleg ne hagyd magad,mert azért másztak rád,mert tudják megtehetik.

2012. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
ha hagyod hogy piszkálnak, akkor rád szálnak
2012. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Ha leordítják a fejed,akkor sem kel engedelmeskedned nekik.Szépen hűvösen rájuk nézel,figyelmen kívül hagyod őket.Ha úgy érzed,abszolút nem a te hibád,hogy kiközösítenek(amit el tudok képzelni,mivel ebben akorban tapasztalatból mondom,hogy nagyon gonoszak tudnak lenni a lányok),akkor nem is érdemes velük barátkoznod.
2012. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

A lányok világa nagyon mocskos tud lenni tele intrikákkal. Ne foglalkozz velük, ne akarj nekik megfelelni. Ha fiúk társaságában jobban érzed magad, akkor tölts velük több időt.

Ne akard olyanok kegyeit elnyerni, akik belédrúgnak. Így sosem fognak egyenrangúként kezelni vagy ténylegesen befogadni. Hagyd rájuk, hülye p....-k.


Tipp (bár nem vagyok lány, nem tudom mik a valós viszonyok): egy helyet foglalj be, ha pedig belédkötnek, akkor ne hagyd. Arra azonban figyelj, ha egyszer "visszaütsz", akkor utána többször is vissza kell harcolni, mert a visszavonulótól a ripacsok vérszemet kapnak és méginkább meglódulnak. Egy idő után viszont fárasztó lesz nekik midnig kötekedni és a következő gyengébbre szállnak rá.

Esetleg kezdj el valami önbizalomnövelő sportot, pl karate vagy tököm tudja.

2012. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelökik a cuccod, mikor felrakod, és azt mondják, nincs hely, akkor csináld azt, hogy megfogod a cuccaikat, levágod a földre, esetleg belé is rúgsz párat, majd megmondod: "tessék, mostmár van hely".
2012. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Remélem be is válnak csak az a baj hogy ezt csinálják velem 1. osztály óta. Nem rég az ablakon is ki dobtak.
2012. febr. 7. 14:32
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtak az ablakon? Ezt, hogy érted?
2012. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Hogy hogy kidobtak az ablakon?

Ha ismernélek, már azok a k...-k már halottak lennének.

Szoktál ideges lenni? Ha lelökik a cuccodat a padról, lökd le te is, és ha beleszólnak, mondd meg nekik, hogy már nagyon unod, és ha még 1-szer ezt csinálják, nem fognak így nevetni. Persze először csak nevetni fognak, és ha még egyszer csinálnak veled valamit, menj az igazgatóiba!!! (vagy a tanáriba)


Én nem értem, hogy eddig így éltél? Hogy mindig ezt csinálták veled? 6 éve? És senkinek sem szóltál? Nem baj, de ha nincs kedved szólni valakinek, vágd pofon őt (őket), de teljes erődből! Az sem baj, ha betörik az orruk. És tanulj meg ordibálni! Mondd meg nekik, hogy már unod! NE HAGYD MAGAD!!!!


(Hogy lehetnek ennyire k...-k, nem tudom, de ha ide járnátok, már megdöglöttek volna.)

2012. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!