Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vaterán 13 évesen árulhatok?

A vaterán 13 évesen árulhatok?

Figyelt kérdés
El szeretnék adni két boronát és 3 szélvédőt és még van pár cuccom... bmx-re kéne pénz nyárra 13/F
2012. febr. 7. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát,amennyire én emlékszem van egy 18 éves korhatár meg valami "saját fizóról" is beszél talán az elsőre hosszúnak tűnő felhasználói feltétel-amit ajánlom böngéssz át azért,rá kell szánni egyszer az időt-de én is csak 17 voltam amikor regisztráltam és munkám az még mindig nincs :)(18 évesen),de már annyira nem emlékszem.Mondom,olvasd át,de egy online bankolásra alkalmas számla biztos kell hozzá.Ezen felül,az interneten keresztül senki nem tudja,hogy hány éves vagy vagy egyáltalán bármit,nem hiszem,hogy bajod lenne belőle hacsak valami komolyabb balhé miatt ki nem derül,hogy ki vagy.Gondolom azért senkit sem akarsz komolyan átverni :).Egyszerűen csinálj egy fiókot,anya vagy apa adja hozzá a bankszámláját te meg az e-mail címedet és a többi adatot,így igazából az egésszel te foglalkoznál,csak ha már magát a pénzt kéne utalni,akkor szólnál a szüleidnek,hogy ide és ide utalni kéne és ennyi,az összes többit-postázás meg a vevővel való kapcsolatfelvétel,beszélgetés-már te csinálnád,ez így még kóser is szerintem.Hiszen a fiók meg a felhasználó az nem ugyanaz.Ismerek vaterásokat hogy egy egész család vagy cég használ egy fiókot.Kérdezz bármit ha akarsz,én már ismerem az oldalt.
2012. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"18. életévét betöltötte és cselekvőképes személy, vagy

14. életévét betöltött kiskorú személy, ám saját keresettel önállóan rendelkezik a Vatera által működtetett online piactér használata során, vagy..."

2012. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!