Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol ahol lehet venni kinyithat...

Hol ahol lehet venni kinyitható Arany illetve ezüst szív alakú medált?

Figyelt kérdés
Olyat akarok hogy egy fényképet a medálban a páromról meg rólam. Át nyálaztam a googole-t és vagy nagyon drágát vagy nagyon bóvlit találtam. Tud valaki olyan helyet ahol viszonylag olcsón(10.000 ft értékben) tudnék venni 1 medált ?

2012. febr. 12. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A Cleers -ben szoktam látni ilyesmiket, próbáld szerintem ott!
2012. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. febr. 13. 12:55
 3/6 anonim válasza:

Én ilyet kaptam a páromtól

[link]

(még tavaly, évfordulóra). Nem az egész ezüst, de nekem nagyon tetszik. A minősége is tökéletes, sokszor viselem. Többen is megdicsérték, hogy milyen jól áll :)

2012. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen ezt én is nézte, cska nincs kép kinyitott állapotban.

Tudsz róla mutatni egy olyan képet, illetve mekkora és nehéz-e ÉS az a rózsaszín cucc az miből van, nem rontja az össz hatást ?, Előre is köszi ^.^

2012. febr. 14. 13:11
 5/6 anonim válasza:

Csináltam róla képet, ha priviben dobsz e-mail címet, elküldöm szívesen.

A mérete 2,5 x 2,7 cm, nem túl nehéz, persze nehezebb mint azok a fémlemez medálok, de nem zavaró. A rózsaszín a közepén rodonit kő, szép a színe élőben. először csak ezüstöt akartam, de a sok válogatás után mégis ennél kötöttem ki...nem bántam meg, nagyon tetszik

2012. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ^_^ elküldtem az email címem :)
2012. febr. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!