Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Magyarorszagon...

Hogyan tudok Magyarorszagon vasarolt hasznalt autokat / kisbuszokat Angliaba kuldetni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
beleülsz és elhajtod,megbízol egy embert hajtsa el neked és utazzon vissza,de értelmét nem látom,mivel jóval olcsóbbak ott az autók,és a kormány is a másik oldalon van.
2012. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát e-mailben mellékletként.
2012. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rácsapsz a csomagtartóra és fennhangon elkiáltod magadat, hogy 'eriggy neee!
2012. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
every day i'm shuffling
2012. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a mersekelten hasznos valaszokat.


Nem kertem senkit, hogy ertse meg miert akarom oket ide hozatni, a kerdes nem ugy szolt. Tobb kisbuszrol van szo, nem tudok egyszerre 7 autot vezetni es nem ismerek het embert akik elvezetnek a buszokat fel europan keresztul. Azert mondom, koszi a valaszokat.

2012. febr. 18. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
ha semmi sem jó akkor bérelsz 7 nagy trélert ami milliókba fog kerülni,és oda szállíttatod őket más nincs,ingyen egy csapásra nem fog ott teremni az autó ha ilyen válaszokat vársz akkor ne is várj.
2012. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mellesleg én is tudok segíteni így már csak 6 ember kell,régen egy munkaközvetítővel voltam szerződésbe az ország minden területére küldték a munkásokat,visszafelé meg a hazajövőket hoztam,14 óra alatt lezavarható egy menet pihenésekkel,kompozással együtt.
2012. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!