Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged megakadályoz a barátkozá...

Téged megakadályoz a barátkozás abban ha az illető fiatalabb nálad?

Figyelt kérdés
szóval akkor felejtős...(mert az nem "menő"-.-)
2009. jún. 3. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadalyoz, ugyanis 4 eve elunk egyutt a volegenyemmel aki 2 evvel fiatalabb :))

32/L

2009. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok barátom van vannak olyanok akikkel minden nap találkozok és mindent elmondok azok fiatalabbak 1 évvel. De van olyan is aki idősebb nálam. Akikkel meg nem minden nap találkozok azok meg majdnem mind idősebbek nálam. Engem nem zavarna nekem nem az az érdekes hogy ki mennyi idős hanem az hogy jól érezzem magam velük/vele és hasonló legyen az érdeklődési körünk.
2009. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve még nagyon is zavart, de mióta idősebb lettem, már nem akadály. Érettebb voltam a koromnál, és még a velem egyidősekkel is ritkán jöttem ki, valószínűleg ezért lehetett. 21/L
2009. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már a kor nem minden csak egy adat a sok közül van annyi más is. Persze a túl magas korkülönbség veszélyes dolog lehetnek később gondok belőle, de nem törvényszerű.


23/F

2009. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel én is elég fiatal vagyok így, ha valaki még nálam is több évvel fiatalabb, akkor sajnos az gond.

Barátkoztam nálam több évvel fiatalabbakkal is, de sosem lett jó vége.

Barátnőm is sok évvel fiatalabb nálam, és ez sajnos sokszor ki is ütközik... más dolgokat tartunk viccesnek, más céljaink vannak, más dolgokat akarunk csinálni.

2009. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, a korombeliekkel nem is jövök ki, a barátaim is 15-20 évesek, a párom 17, én 25 vagyok. Sokan emiatt leszólnak, de nem értem miért lenne baj. A kor a legutolsó amit nézek egy emberben.
2009. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!