Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hisz a szellemekben?

Ki hisz a szellemekben?

Figyelt kérdés

Én pl nem hiszek...de van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Vagy valami érdekes története? Szívesen elolvasnám:)

Köszi előre is!


2009. jún. 4. 12:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Én hiszek mert már idéztem és láttam is, de higgyél hüjének me nem vok az!!
2009. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszlek, elhiszem..! a tapasztalatokat is én nem hiszek benne de attól érdekel..
2009. jún. 4. 13:00
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Én sem hiszek bennük.
2009. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

A Szabó bakter, a banya meg lókupec hisznek bennük!

http://www.youtube.com/watch?v=9cd2vB8Fmag

2009. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
HaHaHa ezt én is tudom..xD
2009. jún. 4. 13:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt mondom ha nem hiszel benne próbálj szellemet idézni, nem biztos hogy elsőre sikerül, de miután összejön nem hiszem hogy találsz más magyarázatot a "furcsaságokra".
2009. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ketten voltunk a házban,a barátnőm szüleinél. a barátnőm épp fürdött,amikor láttam leesni vmit az egyik polcról,ami azért nem a polc szélén állt,aztán elmentünk sétálni,majd mikor vissza értünk a szülei megkérdezték,h mért túrtuk össze az ágyukat,holott a közelében sem jártunk.
2009. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Aham hát ez fura..:S

Nekünk volt olyan a családban most jutott eszembe hogy karácsony volt és a szomszéd nénitől kaptunk egy órát aki már meghalt sajnos:( és azaz óra fennt volt a falon és karácsonykor leesett de nagyon messzire pedig pont alatta van a TV és nem arra esett rá hanem vagy 2 méterrel arébb...anyum azt mondta biztos csak kiesett a szög vagy vmi de akkor miért esett olyan messzire..fura de én nem hiszek bennük..

2009. jún. 4. 15:27
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam nem hit kérdés.Tapasztaltam hogy van a halál után élet.Nem filmet láttam,átéltem dolgokat.
2009. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem szabad iIyesmiveI fogIaIkozni írja a Bibliában
2009. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!