Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Interneten található EQ...

Az Interneten található EQ teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem, 17 pontom lett. Kétszer is megcsináltam. Ez kritikusan alacsony pontszám. Amúgy is vannak problémáim, de azt eddig egy orvos sem mondta, hogy autista lennék (mondjuk szerintem nem is tesztelték)...
2009. jún. 4. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hol van pontosan?
2009. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2009. jún. 4. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg elég magas pontszám jött ki. 52 háát szerintem ne adj erre a tesztre. De inkább próbálj ki ilyen IQ teszteket de ne interneten hanem könyvben abban jobban lehet hinni.
2009. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AZ előző vagyok és én voltam az első aki hozzászólt.:D
2009. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Ezeknek nem kell hinni, meg szerintem ez az EQalapból hülyeség...

Am, nekem 23 jött ki eredményként XD

2009. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem. Nekem itt 54 pont jött ki, de mikor orvossal csináltattam, 25, ami már az orvos szerint "enyhe Asperger- szindrómára utalHAT", itt pedig egy elég átlagon felüli eredményt kaptam. Most vagy az van, hogy fél év alatt ennyit javultam, amit nem hiszek, vagy pedig az hogy ez a teszt kamu.
2009. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Csak most találtam rá a kérdésedre.

Az én pontszámom a tiédnél is jóval alacsonyabb, én is többször kitöltöttem.


Egyébként szerintem inkább valószínű az Asperger-szindróma, mintsem az autizmus. Esetleg autizmus nagyon enyhe formája. Ennyi.


Nekem valóban alacsony az EQ-m, szóval szerintem a végeredményben rendben van.

Tudatában vagyok, hogy a többi ember nem ilyen és észre vettem, hogy olykor mások a reakcióim stb. Ennek ellenére komolyabb gondom nincs az életben.

Az igaz, hogy nem igazán vannak barátaim és nem kötődöm túlzottan az emberekhez, de engem ez nem is zavar.

Párkapcsolatom amúgy szokott lenni és azzal sosincs gondom. Vagy ha van is, akkor olyan probléma ami bárkinél előfordul...


Több, mint egy éve írtad ki a kérdést, ha esetleg még visszanézel ide megkérdezném, mi a helyzet azóta?

Jutottál valamire az ügyben, voltál orvosnál esetleg vagy hogy vagy?

2010. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!