Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert iszik az, aki nem birja...

Miert iszik az, aki nem birja az alkoholt?

Figyelt kérdés
Pl, ha tudja valaki, hogy masnap nem bir felekelni a fejfajastol az agybol?
2009. jún. 6. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kettő nem ugyan az. Azt én se értem, hogy miért iszik az, aki kb. ránéz a pohárra és már tajt részeg. Idegesítenek az ilyen emberek. Elmegyek egy buliba, iszogatunk, oké, kicsit be is csípünk, és biztos, hogy betalál egy szerencsétlen, aki megivott egy sört és már esik-kel.


De a másnapi fejfájás... Hát szóval igen, előfordul, hogy többet iszom a kelleténél (na nem úgy, hogy mások agyára megyek, csak kirúgok a hámból), és tudom, hogy másnap sz*r lesz, de hát istenem, néha van ilyen, olyankor nem is izgat a másnap :)

2009. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert jól esik neki, és akkor mért ne ihatna? Ha valakinek nem esik jól na azt én sem tudom mért iszik , talán mert nincs jó hangulata, és úgyérzi ha berug jobb lesz.
2009. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki sem bírja az alkoholt.Az "bírja" az alkoholt aki 2 üveg pálinka után sem rúg be.
2009. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy ilyen szörnyű világ, aszkéta gyermekem.
2009. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!