Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ez lenne a feltétel megtenn...

Zümy kérdése:

Ha ez lenne a feltétel megtennéd? (bőven lennt)

Figyelt kérdés

Elutaznál mondjuk 1 hétre egy olyan helyre ahova már régóta nagyon szeretnél(példál Rómába:D),ha az lenne a feltétele,hogy a/az

-egyik tanároddal

- titkos szerelmeddel

-ellenségeddel

kéne menned és mindenhol melletted kéne lennie,egy szállodában kéne lennetek és mindenhova elkísérne?

Ha lehet a kort és a nemet is írjátok oda.:)


2009. jún. 6. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

A (nem) titkos szerelmemmel mennék, azt hiszem ez egyértelmű. És szerintem ő is velem jönne :)

14/L

Mikor indulhatunk? :))

2009. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik tanárommal- vannak jófej tanáraim

titkos szerelmemmel-na ilyet nem ismerek, úgyhogy jól titkolja, de biztos jól kijönnénk, ha már annyira kedvel, hogy egyenesen szeret.

ellenségeddel hát ilyenem nekem nincs max olyan, kit nagyon nem kedvelek, de lehet, h összebarátkoznánk.


Úgyhogy igen :D

22/L

2009. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kimondottan jófej tanáraim, a (reménytelen) szerelmemet bárhol, bármikor szívesen látom magam mellett, ellenségemből van egy néhány, de legalább kiélhetem rajtuk az agressziómat. :D

Szóval persze. :)

Plusz ember lehet vinni? Mert akkor mondjuk jöhetne a legjobb barátnőm is, legalább egy valaki legyen, akivel tényleg megértjük egymást... Úgy lenne a legjobb.

2009. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

18:48

Jaj, bocsi, 16/L :)

2009. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
titkos szerelem:)20/L
2009. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A titkos szerelmemmel alap hogy elmennék...:D

A tanárrommal...hát attól függ melyikkel de azért el!!

Elenséggel...nem biztos...habár...nem foglalkoznék én vele ellenék az oszrágban(Párizs,New York...):))

2009. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
18:55 bocs 14/L
2009. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nha ezt énish megválaszolom.:)Az egyik tanárommal..hát..van olyan. tanár akit utálok,de ..nah jó igen.Ttkos(reménytlen)szerelmemmel alap dolog:D.az ellenségemmel..hát..igen..hátha kiderül,hogy jófej:D

Amúgy a titkos szerelmet úgy értettem,hogy a te szerelmed,de ő nem tudja. ...+embert nem lehet vinni....jaj csak indulnánk már:D 13/L

2009. jún. 6. 18:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik tanár..

Hát, ha választhatok tanárt, akkor miért is ne?


Titkos szerelem..

Naná. :D


Ellenség

Nem szivesen, de, ha muszáj... ha odamegyünk, ahova én szeretnék menni, akkor lesz*rom, hogy ott van az ellenségem. Legfeljebb ott hagyom a WC-ben.

2009. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Ja, 13/L.
2009. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!