Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unom az életet, mit tegyek?

Unom az életet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy telnek a szürke hétköznapjaim... Suli, hazaérve tanulás majd kis gép és alvás.. Heti 2x 2óra edzés és semmi életcélom nincs. Mosolygok, meg nevetek helyzettől függően, de igazából nem vagyok boldog. Csajom nincs, és csak élek, nem élvezek. Kezdek nagyon homályba burkolózni, azt érzem igazi személyiségem sincs.:/ Nagy a baj velem? Hogyan változtassak ezen a helyzeten? 16/F

(u.i.: az hogy elmegyek a haverokkal ide-oda, vagy h bulizni megyek, az max ideiglenesen elfelejteti velem a dolgokat, de nem szünteti meg...)


2012. márc. 5. 20:58
 1/5 anonim válasza:

Ha így állsz hozzá, ne is várj semmi jót:)

Próbáld meg, kissé gazdagabbá tenni az életed. Olvass, vagy tanulj hangszeren. Keress valami jó kis hobbyt. Ha belefogsz valami kreatívabb tevékenységbe, biztosan nem fogod úgy érezni, hogy nincs személyiséged.

Lehet egy kérdésem: ''u.i.: az hogy elmegyek a haverokkal ide-oda, vagy h bulizni megyek, az max ideiglenesen elfelejteti velem a dolgokat, de nem szünteti meg...)''- milyen 'dolgokat', amiket el kellene felejts?

2012. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azzal arra akartam célozni, hogy arra az 1 órácskára talán jól érzem magam, de utána újra előjön az unott/nyomott hangulatom
2012. márc. 5. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem fog segíteni, hogy idejössz sajnáltatni magadat. :)


Olvass vagy tanulj valamit, olyat ami érdekel. Ezek segíteni fognak eldönteni azt is, hogy mit akarsz majd a későbbiekben csinálni, mint kenyérkereső tevékenység.


Szerintem ami neked legjobban fáj, az a "Csajom nincs, és csak élek, nem élvezek". Talán kezdeményezned kellene többet, előbb-utóbb csak összejön. Használd ki ezt a 16-18 éves időszakot, mert ilyenkor a csajok már egyre több mindenre kaphatóak, viszont nem omlik össze bennük a fél világ ha pár hét után azt mondod hogy "bocs, de mégse".

2012. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A második bekezdésedben rátapintottál a lényegre. Kezdeményeznék, ha lenne Kinél :/
2012. márc. 5. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a nagy Ő-t kell keresni, az esetek túlnyomó többségében a tinédzserkori kapcsolatokból nem lesz házasság, meg holtomiglan-holtodiglan..


Nem kell túlbonyolítani a dolgot, biztosan van olyan csaj aki szimpatikus. Beszélgess vele többet, aztán alakul valahogy.

Mondjuk ha állandó jelleggel ugyanazzal a társasággal ugyanoda jártok, az nem könnyít a dolgon szerintem. Kicsit járkáljatok el máshova is, ha csajokkal akarsz/akartok találkozni, akkor oda ahol valószínűbb hogy tartózkodnak. Tippet mondjuk nem tudok adni hogy manapság hol "sikk" iskola után vagy hétvégén eltölteni az időt, de azt gondolom tudod te.

Viszont egy tipp: amennyire én emlékszem szórakozóhelyen komplikáltabb ismerkedni, mint mondjuk iskolában vagy hasonló helyeken.

2012. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!