Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani jó,...

Tudnátok nekem mondani jó, megbízható tetováló szalont?

Figyelt kérdés
Mivel most határoztam el magam, nem nagyon tudom, hogy hol érdemes csináltatni. Legyen olyan a minősége amit egy életen keresztül büszkén lehet viselni. Gondolok itt arra, hogy elszíneződik, rosszul csinálta a művész vagy mit tudom én.
2012. márc. 6. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, akkor tudok segíteni.

Az ilyen pláza stúdiókat nem ajánlom, (Westend tattoo, stb), mert nem dolgoznak rosszul, de ezerszer jobbak vannak.

Ha igazán minőséget akarsz, kettőt tudok ajánlani: Dark Art Tattoo. A Dark Art az egyik legjobb, 91' óta megvan, és csak olyanokat alkalmaznak, akik profi (bajnok-világbajnok) tetoválóművészek. Ott van Sárközi Zsolt is, Magyarország egyik legjobb művészeként emlegetik, szóval tud valamit azért szerintem.(21éve a szakmában) :)

Másik aki jó, az Ifj. Bárándi Imre. Neki is nézz utána, róla nem tudok annyit, de van ismerősöm aki varratott nála, és gyönyörű munka.(Ő is legjobbak között van asszem)

Nyilván ezek a mesterek sokkal többért dolgoznak, de azért olyan munkát is kapsz. :)

2012. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, utána nézek majd. Köszönöm a választ és várom a további tanácsokat, válaszokat.
2012. márc. 8. 20:05
 3/3 anonim válasza:

Mikor még nem is láttam a választ, akkor is ezt akartam mondani :D

Szóval az elsővel 1etértek, én is a Dark Art Tattoo-t ajánlom. Én is oda járok, bár igaz nekem csak 1 tanuló csinálja, de ő is gyönyörűen dolgozik és hát persze a többiek munkáit is láttam és le a kalappal előttük. Bátran ajánlom én is! ;)

2012. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!