Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mibe menjek szerintetek...

Mibe menjek szerintetek suliba? Első: Lila kardigán+kék póló+kék farmer Második: kék kardigán+fekete póló+kék farmer Harmadik: farmermellény+piros hello kittys póló+kék farmer Lehet saját ötlet is 13/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 20:31
 1/6 napiszar001 válasza:
54%

Szerintem még vegyél fel 1-2 3-4 kilós aranynyakláncot, és a 12-13 éves fiúkák majd egyből megakarnak dugni:) gondolom ez a cél, mert ez egy k.rvára elb.szott generáció xD

Minden második kis csicskát már megdugtak.

Gratulálok!

2012. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a második. Az első azért nem, mert én személy szerint utálom a lilát. A harmadik pedig azért nem, mert 7 éves kor felett ciki a hello kitty. Egyébként a legfontosabb, hogy te jól érezd benne magad :D
2012. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Ruha nélkül menny úgy eggyből 3 f@sz táncol neked eggyszerre
2012. márc. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Uristen.. 1. és 3. H írhattok ilyet??? Ha tudtam volna h ez az oldal erről szól akkor inkább nem is regisztrálok, én írtam egy tök fontos kérdést(én már jó pár évvel több vagyok, mint 13) és akkor engem is csak támadnak.hát ez nagyoon gáz
2012. márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Dolgozatra felkészültél?
2012. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem vennék se lilát kékhez se kék kéket kékhez, nincs fekete farmerod? Ha van akkor vagy fekete póló kék kardigánnal és fekete farmerral, vagy marad a fekete póló és a farmer, és hozzá a lila kardigán, vagy szintén marad ugyanaz a póló és a farmer és hozzá a farmermellény.
2014. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!