Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy néz ki rátaláltam a...

Úgy néz ki rátaláltam a legjobb barátnőre?

Figyelt kérdés
Van egy lány kb. 3hónapja ismerem, de nagyon szimpi volt már akkor amikor megismertem! Mostanában egyre több közös programunk és nagyon jó barátnők lettünk! Úgy érzem, hogy őt tényleg szeretem, MINT BARÁT, de más barátnőmmel soha nem voltam így elmentünk ide-oda, de most észrevettem, hogy őket nem is szerettem annyira! Akkor most rá találtam az igaz barátnőre?:)
2012. márc. 9. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hülye kérdés... de igen, valószínű. Ha nem hagy a sz*rban, segít ha szükséged van rá, valóban lehet rá számítani, és nem csak mondja, hanem meg is teszi akkor igen.
2012. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tényleg kicsit hülyén fogalmaztam, bocsi! Amúgy igen, mindig mindenbe segít nekem, mindig kiáll mellettem még így is, hogy azért van egy kis korkülönbség!

Én: 13/L Ő: 16/L

2012. márc. 9. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem megtaláltad,ha meg nem fog elhanyagolni, ha pasija lesz,akkor tuti igazi barátnőd! Általában ha pasi jön a képbe, nagy vízválasztó szokott lenni a barátságokban! Sok sikert!
2012. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van pasija, de nem hanyagol el ugyan annyit van velem, nem hozza magával mindig a pasiját és köszönöm:)
2012. márc. 9. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség a legjobbat hajszolni, nem vagy te Paris Hilton. :D Jó barátnők vagytok, ennyi. Nem kell túlmisztifikálni.
2012. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!