Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek jó könyveket? (lehető...

Ismertek jó könyveket? (lehetőleg izgalmasat de ne túl félelmeteset) mint pl:. Szent Johanna Gmimi, Evernight vagy vmi hasonló?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 18:20
 1/6 anonim válasza:
Persze, Jókai Mór: Arany Ember! ez egy nagyon izgalmas könyv. ajánlom mindenkinek x"D
2012. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés már olvastam XDDD(és nem volt annyira izgalmas)XDDDD :'DD
2012. márc. 13. 18:25
 3/6 anonim válasza:

Simon Elekes - Tökéletes kémia

nekem nagyon tetszett:))

2012. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Böszörményi Gyula:Lúzer Rádió,Budapest
2013. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sohonyai Edit: Kockacukor, Jay Asher: Tizehárom okom volt..., Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek, Sophie Kinsella: Csörögj rám! Kétbalkezes istennő, Marni Bates: Segítség, youtube-sztár lettem!, Lucy Dawson: Kicsinálom a szeretődet, Louisa Edwards: Forr a vérem!, Elizabeth Haynes: A lélek legsötétje

ezek közül az utolsót mondanám izgalmasnak, de nem túl félelmetesnek. a többi mind romantikus/erotikusan túlfűtött nőknek/lányoknak való könnyed kis olvasmányok. :)

2013. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D legjobban a tökéletes kémia tetszett :)
2013. nov. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!