Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak az állítólagos...

Mit csináljak az állítólagos "legjobb barátnőmmel"?

Figyelt kérdés
Már kb. 10éve legjobb barátnők vagyunk és egy fiú miatt képes eldobni a barátságunkat.. egy suliba járnak a sráccal és órák után mindig mennek a gyerekhez dugni és egész nap együtt vannak.. elég undorítónak tartom. És rám már nincs ideje.. írtam neki egy levelet, hogy akkor hagyjuk egymást, ne szenvedtessen, megvan a magam baja így is.. és akkor mondta, hogy ne beszéljük meg megváltozik stb. Másnap suliba már nem is köszönt, inkább elfordította a fejét és még a végén én voltam a szar szemét köcsög ribanc. Most már rám sem mer nézni, talált magának új "legjobb barátnőt" és vele is csak péntek délutánonként van utána megy a csávóhoz dugni.. persze én vagyok a hibás, mert nem keresem! Legszívesebben úgy beolvasnék neki..

2012. márc. 15. 20:54
 1/4 anonim válasza:
Én ilyen barátnővel nem nagyon foglalkoznék,és szerintem neked sem kell....Nem vagy te a kutyája hogy ide oda rángasson meg palimadárnak nézzen....én úgy otthagynám hogy többé még hozzá sem szólnék,utána nekem jöhetne sírni....Mielőtt beszél és cselekszik azelőtt érdemes gondolkodni....Ne foglalkozz vele! Ez nem barátnő!
2012. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog meglátni más tetteinek mozgatórugóit, valószínűleg most nagyon szerelmes azért hanyagol. Ha meg beszélt erről a srácnak, akkor valószínű, hogy mondta neki, hogy csak irigy vagy, mert neki van pasija, ha neked nincs jelenleg. A fiúk szoktak tartani az ilyen barátnőktől, és is jártam már úgy, hogy egy barátnő addig járt a barátnőm agyára, amíg egyszer csak úgy döntött, hogy nekünk nem kellene együtt lennünk. Szóval nem hibáztatlak, de azt tudom javasolni, hogy néha nézz a dolgok mögé is.
2012. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben, hogy még csak nem is szerelmes, nem is járnak, csak dugni mennek át egymáshoz.
2012. márc. 15. 22:16
 4/4 anonim válasza:
pfff....szánalom -.-'' utálom az olyan embereket akik csak érdekből, valamiért vannak egy sráccal/lánnyal. jól tetted, hogy megkérdezted hogy most mi van, mert így legalább tudod hogy hogy is áll a dolog. hagyd a fenébe. nem éri meg!! keress egy olyan barátnőt aki sokkal jobban megérdemel téged! :)
2012. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!