Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek magamnak...

Hogyan szerezzek magamnak pasit? Persze olyan aki egy varosban lakik velem. Mert a tavkapcsolatokbol mar elegem van es az nem is jo legalabb is nekem nagyon nem

Figyelt kérdés

nem jarok el sehova..sem szorakozo helyekre...se sehova...csak a suliban es a varosban es a neten tudnek part talalni...

elegge visszafogott vagyok...de ha jobban megismerek valakit akkor kinyilok es akar az allat is elojon belolem

persze nem vagyok egy orult

szeretem ha szeretnek es ha husegesek hozzam a pasik.

en huseges tipusu csaj vagyok es nagyon tudok szeretni.


2012. márc. 17. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Basszus, hát ki kell mozdulnod! A 10nm-es szobádban nem fog teremni egy pasi a semmiből!

Én is visszafogott vagyok általában. 18 évesen kezdtem buliba járni a barátnőkkel, minden hétvégén. Volt több kapcsolatom is, de fél év után rátalátam a mostanira, akivel 7 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van, és ő sem suliból hazafelé menet jött velem szemben, hanem a buliban a koeadukált wc-ben. Szóval szedd össze magad, ne siránkozz, irány az éjszaka!

2012. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

koszi az oszinteseget :) igazabol nem nagyon vannak baratnoim sem ugy akivel igazan elmennek szorakozni...jo lenne neki vagni az ejszakanak.

neked meg gratulalok :)

2012. márc. 17. 22:54
 3/3 FTommy válasza:
Város, életkor? HÁtha bekopogok... ;)
2012. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!