Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hulladékszedésből meg...

A hulladékszedésből meg lehetne valahogy élni?

Figyelt kérdés

A hétvégén kint voltam a pusztában és felháborodtam azon,hogy mennyi helyen van illegális hulladék.Az jutott eszembe,hogy tök szívesen felszedném ezeket,egyrészt környezetvédelmi okokból,másrészt(mivel élni is kell valamiből)megélhetés szempontjából is.De a mai világban a hulladékhasznosító cégek számára kell fizetni,ha le akarom adni a szemetet(ezért van sok szétszórva a falu szélén),de mégis elvárják,hogy az ember vigyázzon a környezetére.Most akkor hogy van ez?

Csak úgy lenne értelme ennek az egésznek,ha hasznosító céget alapítanék,qrva sok tőke,pályázatírás,bla,bla...?



2012. márc. 19. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy van nállatok M.o-n,

Nállunk Romániában, ha le adsz 10 kiló szemetet, lényegtelen hogy milyen szemét, papir, műanyag, akármi..akkor kapsz 50lejt kb, az nállatok 3ezer -3ezer 500ft, vagy valami ilyesmi. Úgyhogy itt valamennyire megéri. De mégse tiszta se a falu, se a város. Legalább a szegények összefognának és össze szednék a szemetet, pénzt is kapnának, és tisztább is lenne a falu/város...(mármint nállunk)...De itt basznak rá, lusta mindenki mint a föld...szóval ennyi... Remélem tudtam segiteni:)

2012. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálunk csak a fém és papír(esetleg fólia)hulladékért fizetnek tudtommal.

De szerintem,ha olyan lehetőség lenne,mint nálatok,akkor is sok szemét lenne szétszórva,mert nálunk is lusták az emberek.Sajnos.

2012. márc. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!