Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titanic roncs képek?

Titanic roncs képek?

Figyelt kérdés
Miért nem találok soha a titanic TATTJÁRÓL (HÁTULJÁRÓL) képeket, állandóan a ronda orrát mutatják mindenhol.
2012. márc. 21. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
be jopofa vagy :))
2012. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert a tat elég rossz állapotban van és lehet azért, és az orra nem ronda. szép az egész hajó!
2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát az orra minden, de nem szép. Nekem egyszer rémálmaim voltak tőle :S De tényleg hullákról álmodtam! Ám értem, de attól még mutathatnának képeket a hátuljáról. Annyira csak nem vészes.
2012. márc. 22. 20:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg azon az öt méteres körzeten kívül semmilyen képet nem találtam. Sem az oldaláró, se semmiről. Vagy engem érdekelne a belseje is.
2012. márc. 22. 20:31
 5/10 anonim válasza:
2012. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, még Ballardéknak is gondot okozott az észrevétele, elmentek fölötte de először nem jöttek rá, hogy azt látják. A hajónak ez a része teljesen szétszóródott egy 2km-es törmeléksávban, így nehezen azonosítható, annyira szétment. Azért a "ronda" (szerintem gyönyörű) orrát mutatják állandóan, mert arról készült az egyik legjobb, legegyértelműbb kép.


(Ballard a Titanic-exp vezetője volt, ha esetleg még nem hallottál róla. Neki köszönhetőek azok a fantasztikus képek.)

2012. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, csak pl.: a nagyon régi történelem könyvemben volt két kép is a hátuljáról, csak ugyebár kidobtam azt a könyvet.

Amúgy a gyönyörű orra azt érted, hogy a mostani 2012-es állapota szerint, vagy azt, hogy 1912-ben gyönyörű volt?

2012. ápr. 5. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mostani állapota inkább megrendítő, bár szerintem azért szép is. Persze ha rémálmaidban jelent meg, nem csodálom, hogy inkább a hátulját látnád! Én is szerettem volna látni róla egy képet legalább, de hát érdekes módon még azok a borospalackok is jobban bírták a gyűrődést: "A borospalackok, metszett üvegablakok, egy ágykeret, a parancsjelző telegráf, az árbockosár képe kitörölhetetlenül Ballard-ék emlékezetébe vésődött. De hátsó fedélzet, hajótat sehol. A hazaúton Ballard és Michel rájöttek, hogy mégis látták a hajófart - darabokban".
2012. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát itt van fent a far részről. [link]
2013. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Számos oldalon van fent kép a hátuljáról, viszont azért nem annyira népszerü, müvel hatalmas sebeséggel csapódott neki az óceán fenekének, így a 8 emelet szó szerint összepréselödött, ezért nincs is nagyon mit nézni rajta
2013. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!