Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogyan csinálta Dynamo?

Ezt hogyan csinálta Dynamo?

Figyelt kérdés

Sziasztok itt egy vidi: http://www.youtube.com/watch?v=TmPbO9c3lmc


a 40. percébeen jár a vizen, na de ezt hogy? most meglett vágva, vagy ilyen víz tükröződés vagy valami ilyesmi?

Vagy igaz ilyen teljes valójában?


Meg a többi trükM hogyan? (Ha valamit tudsz hogy csinálja írd le!)


köszi



2012. márc. 27. 16:32
1 2 3
 1/24 Tactical ***** válasza:
76%
Amit Dynamo csinál az szerintem nem trükk, hanem szimpla fizika. Ha elkezded tanulni a fizikát hamar rájössz, hogy igazából sok minden lehetséges, amikre illik ez a szó: várázslat
2012. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
azta de jó válasz, persze tudom hogy fizika az alapja, de mégis hogy? tükröződik a víz? esetleg más?
2012. márc. 27. 16:52
 3/24 Tactical ***** válasza:
35%
Az egész világon minden anyag. Az anyagot lehet manipulálni. Ennélfogva mindent meglehet csinálni, csak rá kell jönni. Próbálj nyitott lenni a lehetetlenre, és rájössz, hogy nincs is olyan. :)
2012. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

ok, akkor leugrok mingyárt a toronyról és repülni fogok!

(Biztos nem ugrok:)

Most kicsit okosnak érzed magad?


"(Ha valamit tudsz hogy csinálja írd le!)"

aki erre a kérdésre tud válaszolni csak az írjon!

2012. márc. 27. 17:12
 5/24 Tactical ***** válasza:
62%
Látom nem nagyon fogtad fel, amit írtam, de végül is nekem mindegy.
2012. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

okés,


akkor mond el hogy hogy lehet egy neked tetsző anyagot manipulálni "otthoni" körülmények között és nem laborban.

2012. márc. 27. 17:22
 7/24 anonim ***** válasza:

jaj mennyi birka istenem. még a mitoszrombolókba de a lustforlaugh-ba is benne volt ez a trükk.. ugy hivják hogy üveglap a viz alatt

http://www.youtube.com/watch?v=HLSIHYbedII

loosers

2012. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Tactical ***** válasza:
69%

Kedves utolsó az általad belinkelt videó tényleg jó magyarázat lenne, de úgy látszik nem nézted meg a kérdező videóját, ami a te állításodat cáfolja.


"akkor mond el hogy hogy lehet egy neked tetsző anyagot manipulálni "otthoni" körülmények között és nem laborban."


Örülnék neki ha tudnám, hogy hogyan kell, de én szimplán elméleti síkon mozgok(egyenlőre). Egyébként ne gondold, hogy a laboratóriumi körülménynek adott kell legyen, hiszen a régi fizikusok is találtak fel olyan dolgokat, amelyek ma még mindig rejtélyek.

2012. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tactical


kérlek ne írj ebbe a témába, elég volt belőled ennyi.


Na szóval ki tud valami magyarázatot Dynamo egyik trükkjére?

2012. márc. 28. 16:13
 10/24 anonim válasza:
100%

Kérdező tök sötét vagy tactical tök normális válaszokat adott.

Én is láttam azt a müsort, nekem is tátva maradt a szám.

2012. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!