Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felhívtak erről a számról:...

Felhívtak erről a számról: 0615055320. Amikor visszahívtam őket akkor nem mondták meg addig míg én nem diktálom be az adataimat amit persze nem diktáltam be mert hát nem tudom ki az és mit akar csak annyit mondtak hogy hivatalos ügy. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ha ismeretlen szám hiv, azt nem szabad visszahivni.

Azt viszont jól tettted, hogy nem adtál meg személyes adatokat.

Ha valamit akarnak, akkor megkeresnek, de nem telefonon - ott soha nem ad meg értelmes ember több adatot, mint esetleg a nevét.

2012. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen "hivatalos" hívásnál az első az, hogy a hívó bemutatkozik.

Majd hívnak újra, ha fontos.

2012. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy nem adtál meg semmilyen adatot. Szerintem ez valami kereskedelmi ötlet volt, valami vacakot meg akartak vetetni veled.
2012. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minek hívsz vissza ismeretlen számot? :D Úgy bírom az ilyen embereket... Ha fontos neki, úgy is hív újra...
2012. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem miről van szó de nem akart tájékoztatást adni. Majd mondtam neki hogy akkor behajtó cég nem? Erre ő nem tudja amíg nem mondom meg neki a nevem(3x kérdeztem rá és midig ezt a választ kaptam). Majd mondtam neki hogy amíg nem mondja meg hogy milyen cégtől hív addig én se tudom a nevem.És ennyi.
2012. márc. 29. 12:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 29. 12:51
 7/12 henrietta82 válasza:
100%

Sziasztok!

Ez a cég a Credit Control Kft egy behajtó cég!

Egy utolsó....Van 9992Ft tartozásom feléjük erre tegnap este arra megyek haza 12 óra meló után, hogy a postaládában van egy levél a szomszédomtól, hogy kereste egy hölgy és , hogy ezen a számon hívjam őt vissza...A történethez még hozzá tartozik, hogy tegnap késő délután egyszerre hívták mind a két számomat és ugyan ebben az időben egy smst és egy emailt is kaptam tőlük....Este 10 órakor amikor én végzek nincs lehetőségem már velük beszélni!Mindegy ma reggel telefonálok először is számonkértem a hölgyet , hogy milyen jogon zaklatja ő az én szomszédomat a válasz erre, mert nem vettem fel a telefont és nem válaszoltam a mailre elkezdett velem kiabálni a kis szuka és azt mondta , de szó szerint, hogy szarom le maga tartozik nem én a pénz jövőhétre legyen itt!Na ekkor betelt a pohár, hogy mi a faszt képzel nem milliókról van szó meg amugy is leordítottam majd visszahívtam a központi számot ahol kértem a felettesét persze nem tudták kapcsolni meg nincs bent meg ilyenek a panaszlevél akkor is érkezni fog , hogy ezt hogy gondolják és valaki nem tud abban segíteni, hogy egy ilyen céget,hol lehet felnyomni vagy valamit csinálni velük, mert megalázó szörnyű helyzet!

2012. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Engem most keresett elvileg egy hölgy. Én sem voltam itthon és ugyanígy a szomszédomnál hagyta ezt a számot és őt zaklatja. Erre a szomszéd engem zaklat, hogy hívjam vissza... ez a mai világ. A szomszédnak semmi köze hozzá!!!!
2012. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Orrba-szájba veszik fel a telefonosokat . Kapnak egy rövid képzést és mehetnek dolgozni. A javadalmazásuk attól függ, a nekik kiosztott személyek közül mennyit tud rábeszélni a fizetésre. Persze, aztán egyéni, ki-hogy intézi az ügyet. Az ilyen bunkót be kell jelenteni a cégnél. Gyorsan megszabadulnak tőle.
2012. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fehér Csík válasza:

Sziasztok.

Ugyanez a szitu.

Nem voltunk otthon, szomszéd néni, levélke, xy-t hívjuk fel ezen a számon.

Kiírnám a nevét, hagy szégyenkezzen, de sajnos idős nénike, nem írta olvashatóan, csak a telefonszámot. Zs... D... egyébként. Hívtam aztán a számot, hogy "elbeszélgessek" vele, de sajnos nem vette fel senki. Pedig úúúgy balhézhatnékom lett volna :-D

2013. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!