Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történtek már veletek furcsa...

Történtek már veletek furcsa véletlenek?

Figyelt kérdés

Leírnám, velem mi történt. A "furcsa véletlen" talán nem a legjobb kifejezés.

Még sok évvel ezelőtt-általános iskolás koromban-nagyon sok évig (kb 5 vagy 6, már nem is tudom) tetszett egy fiú. Persze sosem mertem-nemhogy megszólítani-még megközelíteni sem :)

Persze úgy gondoltam, hogy csak is az ő hibája, hogy más lányokkal jár és nem velem. Haragudtam rá.

Amikor elballagott utána még nagyon sokáig arról álmodoztam, hogy bárcsak pár év múlva meglátna engem egy másik fiúval, ahogy nekem is sok más lánnyal kellett látnom. Nagyon gyakran ábrándoztam erről a szituról. Elképzeltem még azt is, milyen ruhában leszek, amikor megtörténik :)


Aztán nem régen pár barátnőmmel elmentünk sétálni kicsit. Egy fiú, akivel már régebb óta ismerjük egymást, azt kérte, ha már úgyis arra megyünk a lányokkal, ahol ő lesz kicsit majd odajön hozzám és beszélgessünk.

Így is lett. Kb egy órát beszélgettünk kettesben :) Aztán sejthetitek mi történt. A fiú-aki sokáig tetszett-pont arra járt. Ráadásul ismerte azt a srácot, akivel beszélgettem, úgyhogy oda is jött köszönni neki. És persze nekem is...:)

Csak akkor jutott eszembe a régi álmom és az aznap történtek közti hasonlóság, amikor este zuhanyzás előtt megnéztem a ruhámat a tükörben, mielőtt levettem. Előtte nap vásároltam amúgy, akkor volt rajtam először. És ahogy visszaidéztem az elképzelésemet (hogy milyen ruhában szeretnék majd lenni) a ruhám szabása és színe is szinte teljesen ugyanolyan volt, mint ahogy évekkel korábban elképzeltem. De még a hajam is ugyanúgy lófarokba volt kötve.

Szóval-bár másoknak talán jelentéktelennek tűnhet- de tulajdonképpen teljesült egy álmom :)


Kíváncsi lennék a Ti történeteitekre is, ami szerintetek illik a témához. Előre is köszi :)


2012. márc. 30. 18:58
 1/1 anonim válasza:
Naaa? Mi lett? :D
2020. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!