Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ő lenne a legjobb...

Szerintetek ő lenne a legjobb barátnő?

Figyelt kérdés

Elég jóban vagyunk,de soha nem lehet vele találkozni,mert mindig kifogásokat keres : nem ér rá,még hétvégén se.. Azt megértem tanul de egész hétvégén?? Meg nyáron kb 3 hónap alatt ha 2-szer bejön.. Ja és ráadásul hozzánk kb. busszal 5-10 perc és itt lenne... Soha nem ér rá.. Szerintetek?

Tudom hülye kérdés,de mintha már csak barátnőm lenne... És ez elszomorit. :(((

Vélemény???


2012. márc. 30. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátság nem abban mérendő, hogy hányszor találkoztok. Nekem van olyan barátnőm, akivel már fél éve nem találkoztam, mégis ott tudnánk folytatni, ahol abbahagytuk. Telefonon szoktunk nagyritkán beszélni, de ennyi. Attól ő barát. Egy baráttal viszont nem kell udvariaskodni, rá kell kerek perec kérdezni, hogy mi az oka annak, hogy leráz, nincs rád ideje. Ez a legegyenesebb szerintem. Amúgy fiatalabb korban elég gyakran változnak a barátok, régiek elmaradnak és jönnek újak, két emberen múlik, hogy igaz barátság-e vagy sem. Te hiába gondolod annak, ha ő már nem.
2012. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..Lehet márt nem ugy gondolja..Sajnos... Lassan suliba jobb barátnőim lesznek mint ő.. Igaz nem találkozáson múlik minden.. De azért néha jó lenne.. Megértelek biztos szar lehet hogy fél éve nem taliztál vele.. :(((
2012. márc. 30. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mindig "elvárod", hogy ő jöjjön hozzád? Mert az írásodból úgy tűnik. Nekem volt egy ilyen "barátnőm", mindig nekem kellett megerőltetnem magam és bemenni hozzá! El is múlt ez a barátság /hála az égnek/
2012. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam náluk 3 éve szülinapján.. Ha nem mondja menjek el hozzájuk akkor... ;// Pedig elmennék .... Êrtesz azért engem is nem... Általánosba is mindennap feljött.de eddig kb.10 éve ismerjük egymást és egyszer hívott meg magukhoz. Értesz így már???? ;//
2012. márc. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!