Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érzek szeretet?

Nem érzek szeretet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és körülbelül 13 éves korom óta kihalt belőlem a szeretet, egyszerűen nincs olyan rokonom, akit szeretek, még a szüleimet se, pedig mindig egy jószívű fiu voltam ! De tudom, hogyha meghalna az egész családom, akkor sem hullajtanék egy könnycseppet sem, és nem is fájna... Nem értem...
2012. ápr. 2. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szociopata lettél? Sürgősen pszichológus!
2012. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy sorozatgyilkos, és képtelen lennék bántani egy állatot, szóval van szívem... lelkiismeret furdalásom is lenne, ha olyat tennék, amit nem szabadna, de akkor sem érzek már szeretetet...
2012. ápr. 3. 14:26
 3/16 anonim válasza:
nem lehet történt veled valami megrázó élmény?
2012. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De igen ! olyan 14 éves koromban láttam pár kínzásos videót az interneten, ahol emberek sikítoznak a fájdalomtól stb, és nagyon megviselt, és 1 évig csak azok a videók jártak az eszembe, és nem is mertem néha a neten videót keresni, nehogy véletlenül rábukkanjak olyasmire újból ! De ma már ez megváltozott, most már rezzenéstelen arcal végig tudok nézni ilyesmit... (Persze nem lelem örömömet benne vagy iylesmi, szóval nem vagyok szadista, csak már nem érint meg úgy mint régen)
2012. ápr. 5. 20:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nem vagy egyedül... És ugyanúgy évek óta. Mondjuk szerepet játszhatnak benne olyan mellékes dolgok, mint a magány (sosem volt barátom...), és a szülők a válása, elvesztése... De csak lesz majd valami... Üdv: egy 17 éves csaj.
2012. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem! :( Igazából nekem sincsenek barétaim, és bulizni eljárni sincs pénzem, és szinte semmi jó nem történik velem... lehet hogy ez is az oka, fogalmam sincs... Ja és még barátnőm sem volt, vagy bérmilyen "alkalmi" kapcsolat..
2012. ápr. 9. 18:14
 7/16 anonim válasza:
velem ugyan ez van....velem ugyan nem történt nagyon meg rázo élmény...csak olyan aproságok mint mamám halála...de igaz azért az megérintett de már előre tudtuk hogy meg fog halni ezért már rá tudtam készülni...de ezen kivül semisem történt..szerintem én egy érzéketlen tusko vagyok :/ nem birok nagyon megbizni az emberekben..még a saját szüleimben és tesoimgban sem....és ami a legroszab az az hogy ezért soha sem mondok el senkinek semmit ha valami bánt.... :// és nem tudok sirni már sokszor probáltam...az exem azt mondta hogy soha nem törödöm vele és nem tudok szeretni senkit...hát nem tom lehet igaza van :/
2012. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha ezen elgondolkodsz itt, már eleve nem lehetsz rosszívű ! Lehet hogy valamilyen védekezőmechanizmus miatt nem érzünk szeretetet ! PL: úgy készült fel a lelkünk a "fájdalomra" hogy kitörölte a szeretetet ! Egyébként én is elég szemét vagyok néha az emberekkel, pedig jószívű vagyok, aranyosnak tartom az állatokat, sosem tudnék bántani egy kutyát, vagy iylesmi, mégsem szeretek senkit...
2012. máj. 1. 11:05
 9/16 anonim válasza:
lehet igazad van....na legalább mostmár tudom,hogy nem vagyok egyedül ezzel..és amugymeg bisztos tesem vagy rosz szivő...ezekből itélve :)
2012. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én jószívű ember vagyok, de valami megváltozott bennem... sajnálatot kéeps vagyok érezni, de szeretetet már nem.. mintha a lelkem egy darabkája letört volna !
2012. máj. 18. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!