Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek? GYüjtök nyárig...

Ervinkee11 kérdése:

Mit vegyek? GYüjtök nyárig pénzt és körübelülre ösze számoltam kb 32 000 ft-om lesz mit vegyek belöle? Gondol kodtam valami elektromos dolgokban de nem tudom mit én nem akarok ijet hogy ipod laptop iphone ipad meg könyvek meg hasonlokat nem akarok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

én csajszi vagyok, én elruházkodnám, de gondolom te valami maradandóbbat szeretnél azért:)

szerintem olyanra költsd, ami kapcsolódik ahhoz, ha van hobbid..pl ha futsz futócipőt, ha horgászol horgászbotot stb..

vagy ha nincs semmi ilyesmi, de mondjuk meg akarnál tanulni egy hangszeren játszani, akkor pl egy olcsóbb gitárt is vehetnél:)

2012. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%
Helyesírás ellenőrző gépet! :)
2012. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 halibel ***** válasza:
Nem tudhatjuk, neked mire van szükséged... Bár én is gyűjtöm a pénzt, és profi mangarajzoló eszközöket, és mangákat, és japán nyelvkönyvet veszek ;)
2012. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi honnan a .....-ból tudhatjuk, hogy mit akarsz!
2013. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!