Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One Direction-ről tudtok...

One Direction-ről tudtok mondani érdekességeket?

Figyelt kérdés
Csináltam facebook-on egy oldalt: One Direction Magyarország és ehez kellene és szeretném ha lájkolnátok. Előre is köszi:)

2012. ápr. 11. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
a dobogó 3. helyére állhattak a brit x faktorban és úgy hagyták el a show-t hogy egyszer sem párbajoztak :P
2012. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

ja mert te tehetségesebb vagy mi? -.- ártottak ők neked?

ezek a srácok jóval tehetségesebbek bármelyik magyar sztárnál...

2012. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
88%

Louis fél a galamboktól.

Egy idős nő egyszer odament Niallhez, odaadta neki a telefonszámátés a lakcímét és azt mondta: "Ha idősebb nőt keresel, szólj, ott leszek, adj 10 percet, befejezem a munkát és megyek.

Zayn az intelligens lányokat kedveli, Louis a "huncutokat", Niall pedig a visszahúzódókat.

Liam utálja a spárgát.

Louis kutyája megette a David Beckhamról szóló könyvét.

Ha Niall egy napra lehetne egy másik tag a bandából Louis lenne,mert szeretné tudni milyen érzés spontánnak lenni.

Harry azzal a takaróval alszik,ami már kiskora óta megvan neki.

Liam és Zayn utálja a hazug embereket.

Louis a szabadidejében Harry-t bökdösi és a fürtjeivel játszik.

Egyszer Harry alsógatában futott végig egy vonatállomáson.

Louis háttérképe a telefonján ő és Eleanor.

Niall sírt amikor a Némó Nyomában-t nézte.

Liam kedvenc cipőmárkája a Converse.

Egy találkozáskor egy rajongó adott zaynnek egy könyvet amire az volt ráírva hogy: Zayn ,miért dohányzol ? mikor ezt Zayn meglátta odament a rajongóhoz,átölelte és azt mondta : úgy sajnálom!

Louis egyszer örökbefogadott egy csimpánzt, aminek a neve Larry volt :D

Harry különleges rejtett képessége a zsonglőrködés!

Zayn tudja az összes Hannah Montana számot, mert szokta nézni a kishúgával :)

Niall nem tud bevásárolni,mert mindig túl sok ételt vesz

Zayn szereti az olyan lányokat,akik tudják mit akarnak

Niall: Nálam és Harrynél van a legnagyobb rendetlenség

Harry: én már nem is emlékszem a szobám színére

Louis: Harry furcsa volt, beszélt álmában. Akkor amikor megvolt neki az első alkalom(O_o)

Zayn 7000 követőt veszített el a twitterén amiatt, hogy hazautazott a családjához Angliába, mert elhunyt az egyik családtagja :(

A barátaim féltek az anyámtól - Harry

A WMYB forgatásánál Harry leköpte Madisont(X"DD)

Riporter: Mi a legjobb dolog abban h zenekar vagytok ?

Harry: a lányok!

Liam amikor fiatalabb volt cserkészkedett

Zayn: Nem vagyok az a fajta ember akinek sok barátja van.

Miranda Cosgrove azt mondta,hogy nem szimpatikus neki Niall mert mindig a forgatáson egész idő alatt csak röhög..

Louis: egyszer Harryvel álmodtam. Harry: én meg azt hittem azt kiabálod,hogy ASHLEY!

Riporter: Harry mi van a nyakadon?

Harry: Szerinted? harapás!

Louis: ó.. én mondtam hogy meglátják!

Nialltől egyszer elvettem a kajáját és böntetésből megharapta a kezem - Zayn

Louis egyszer megmutatta tanárának a fenekét..

Louis: Mindig is szerettem mutogatni magam. Másnap az anyukám kapott egy levet: 'Louis-t 3 napra kizárjuk,mert megmutatta az alsó testrészét.. :"D

Egyszer Harry anyja azt mondta neki hogy a barátnője elfogja hagyni - ekkor Harry dühös lett, lefeküdt és sírni kezdett ..„anya én özvegy leszek"!

Zayn, Louis és Harry kedden született, Niall hétfőn, Liam pedig vasárnap.

Egyszer egy lány azt mondta Zayn-nek, hogy tetszik neki a kalapja, mire ő nekiadta.. :O *.*

A fiúk mindig elbújnak furcsa helyeken, hogy valakire ráhozzák a frászt és Harryt mindig megijesztik xD

Riporter: volt hogy kirúgtak a suliból?

Niall: igen 2 napra

Riporter: miért?

Niall: nos.. túl sokat beszélek.

Mi volt a legromantikusabb dolog amit egy lányért tettél ?

Harry :volt egy lány, aki a park közelében lakott, volt ott egy híd és egy kis tó. Vittem gyertyákat is meg előkészültem a piknikhez.

Zayn: és ő nem ment el?

Harry: igen. Azt mondta, hogy már túl sötét van és nem jött.. :(

Harryt egyszer 10 éves korában megkergette egy kecske.xd

Harry az egyetlen a családjában, akinek természetesen göndör a haja.*-*

Harry imádja a lányok reakcióját, amikor meglátják a fürtjeit.*-*

Rajongó: Egy csomó képen kidugod a nyelved. Miért?

Zayn: Nem tudom, kényelmesebb így... XD

Liam alergiás a fekete olajbogyóra.

Harry sírt mikor a fiúk megviccelték azzal, hogy azt mondták neki Zayn kilépett a bandából!

Zayn kedvenc étele a csirke.

Riporter: Zayn, neked a mellek, a fenék vagy a lábak tetszenek jobban?

Zayn: Mind a három, de a nők nem tárgyak, úgyhogy jobban szeretem a személyiséget!

Mikor Zayn szomorú, bekapcsolja a zenelejátszóját, és mindent ki akar zárni zenével!

"A legszerencsésebb lány a földön Niall következő barátnője" - Zayn.

Louis egyszer megnyalta Zayn ajkait O.O" (*-*)

Niall: "Szeretnék gyerekeket egy nap"

Zayn: "Ez nem fog megtörténni. Te nem lehetsz terhes."

"Jobban szeretsz egy rajongót vagy Megan Foxot?

Zayn: "Egy rajongót. Semmi sem értékesebb nála" :D

A fiúk szeretnék megviccelni Bruno Marst vagy Susan Boyle-t.

Harry: "Amíg nem találom meg a tökéletes lányt, ott van nekem Louis"

Riporter: "Minden fiúbandának vége lesz egyszer, igaz?"

Zayn: "Nem a One Directionnek. A One Directionnek nem lesz vége"

Niall, Louis és Liam 2 mérföldet vezetett egy McDonal's-ig hogy reggelit vigyenek Harrynek és Zaynnek!

Mindegyiküknek van titkos twitter felhasználója ahol úgy csinálnak mintha directionerek lennének!!

Louis egyszer belelökte a vízbe Zaynt de elfelejtette hogy nem tud úszni, ezért az összes fiú beugrott és megmentették őt!

Niall: "Harry szemtelen, Louis spontán. Liam vicces. Zayn titokzatos és én ír vagyok."

A fiúk néha Fruit Ninja-t játszanak a valóságban. x"D

Miután megnézték a New Moont, Louis megharapta Harry nyakát.. xDD

Loui egyszer lehúzta Niall nadrágját nyilvános helyen. o.O

Louis szeretne visszamenni az időben és megnézni a dínókat! :)

Zaynt a barátai Supermannek hívják, mert ha valami rossz történik, ő mindig ott terem! :D

Zayn: "Nem érdekes milyen nehéz, az életet soha nem szabad feladni!"

Zayn mindig elveszti az útlevelét. Legutóbb a repülőn hagyta. xD

Zayn ideális csókja a tetőn lenne a holdfényben *.*

Mikor Zayn először találkozott Niallel az első gondolata ez volt: "Miért éhes ez a gyerek mindig?" xD

Mikor Zayn azt gondolja egy rajongóról hogy aranyos, megfogja a fejét a közös képen! Ohhh :D

2012. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
19%
Hát nekem nem jönnek be ezek a b*zi nyálas nyafogós zenék, kinyalhatja mind. És tőlem oltogathattok emiatt, nem érdekel ha egyszer utálom őket ,ez van. :)
2012. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi az 5 válaszolónak h ilyen sok mindent írtál és a 6 válaszolónak nem kell szeretni de attól még nem b*zik
2012. ápr. 14. 09:27
 6/23 fancsa14 válasza:
27%

One direction infók

A one direction brit fiúkból álló banda, 2010-ben részt vettek akkor még külön külön az egyik angol tehetségkutatóban (x-factor). Egyikük sem jutott tovább a fiúk kategóriában, de az egyik zsűritag javaslatára összeálltak, és mint kiderült jól tették, mert harmadikak lettek:) Ezután indult be igazán a dolog. Novemberben megjelent az első albumuk az Up All Night, ami mr hazánkban is kapható a boltokban:) 13 szám található rajta, viszont megjelent egy külön kiadás is ami sokkal drágább…azon plusz két szám van és fotók is találhatók rajta..afféle évkönyv:) Szoval akkor a banda…A one direction nevet kapta Harry javaslatára, mivel egy irányba haladnak, vagy valami ilyesmi. A csapat tagjai:


Louis Tomlinson

Harry Styles

Liam Payne

Zayn Malik

Niall Horan

Mindenki őrülten cuki, és nagyon tehetségesek. A neten (youtube) megtalálhatjátok a Videónaplójukat, Klip forgatásaikat, esetleg a sima videoikat. Több rajongói oldal is van…legjobb: onedirection.gportal.hu

olvasd xx

2012. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 15. 08:20
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

a masodik valoszolo az egyetlen intelligens ember !!!

one direction erdekessegeit nem sorolom fel mert a moderator

letiltana !

2012. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
de mégis érdekel mért ráléptél a kérdésre
2012. ápr. 17. 18:18
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
annyira unalmasak már ezak a ván direksönös kérdések komolyan...10ből hány csaj (!) gondolkozik azon hogy egy számuk refréne jajdejó, vagy zeneileg milyen?!ja senki.a kérdés szintjével megegyezöen egyszerübb beirni a googleba nem? szted aki ot 2000listát irt róluk honnan szedte fejböl?! foglalja a sok ilyen idióta kérdés itt a tárhelyet komolyan
2012. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!