Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az a közmondás...

Mit jelent az a közmondás hogy : Kilenc élete van mint a macskának. , Morog mint macska a dödöllén. , Szereti mint macska a sarat?

Figyelt kérdés
És ehhez természettudományos magyarázatot tudnátok nekem fűzni?? Légyszives nagyon gyorsan kellene egy iskolai feladathoz. Előre is köszönöm az esetleges segítőknek.

#közmondás #Macskaás
2012. ápr. 14. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre:


A macskák titokzatos idegrendszerét tanulmányozó tudósok felfedezték azt a meglepő képességüket, hogy a központi idegrendszer képes helyreállítani saját magát és a működését.


Bővebben itt: [link]

2012. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kilenc élete van mint a macskának: Ezt nem találtam, de gondolom valami olyasmi, hogy: Sokáig él, sok mindent túlél.

Morog mint macska a dödöllén: Dühösen morog.

Szereti mint macska a sarat: Nem szereti, utálja.

2012. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Morog,mint macska a dödölén: dühösen morog

Szereti,mint macska a sarat: nem szereti,hanem utálja.

2012. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Vadon verseny?:D nekem is ezek kellenének
2012. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a legutolsó kommenteelőnek: igen oda kell !! mért baj ??? ha nem tetszik kapd be a f@szom !!!
2012. ápr. 19. 16:42
 6/9 anonim válasza:
csihadj már csillagom..! semmi gúny nem volt az előző kommentelőnek!..-.-"" Mit kapjon még be, kis 13 éves szaros..!-.- meg ne mástól várjál tanácsot, hanem menj el a könyvtárba és keresd ki az kézikönyvből! Húgom is benne van a versenybe, felemeli kicsi popóját és bemegy a könyvtárba! ENNYI..-.-"
2012. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tajparszt-.-

Menjél könyvtárba, nézz át lexikonokat, ne itt keresd. Én is benne vagyok, én el tudtam menni utánanézni és megtaláltam a válaszokat.

Szánalmas kis sz*ros.-.-"

2012. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
közmondásos szótár
2012. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

azoknak csak köszönöm a dicséreteket akik kritizálnak :DD

amugy meg könnyvtárba voltam és képzeld amit találtam azt beirtam amit meg nem arra rákérdeztem ugyhohy nem kell oltogatni am meg amikor volt az a szép kis káromkodás nem én ültem a gép előtt, csak bejelentkezve hagytam :D ugyhogy... nem mondok semmit

2012. máj. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!