Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy folyik az utánvételes...

Hogy folyik az utánvételes rendelés menete?

Figyelt kérdés
Akarok rendelni egy zenelejátszót utánvétellel, és mondjuk házhoz hozzák, de még mielőtt fizetek megnézhetem, hogy azt kaptam pontosan, amit akartam és rendesen működik és nem sérült?

2012. ápr. 15. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, nem veheted át, amíg ki nem fizetted. Utána lehet reklamálni az eladónak, de az már csak a becsületén múlik.
2012. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Termszetesen a csomag atvetele ill. kifizetese elött leellenörizheted az arut es ha problemas nem fizeted ki hanem rögtön vissza küldöd. De sok esetben van olyan sajnos hogy ki kell fizetni a csomagot es ha problemas csak utana lehet visszaküldeni a feladonak es az ö lelken mulik hogy a penzt visszaküldi vagy sem. Ha nem cegtöl rendelsz elöfordul hogy nem kapsz penzt vissza. Ha cegtöl rendeled es gond van akkor ök vagy masikat küldenek vagy megjavitjak a rosszat de az tuti hogy a legvegsöbb esetben küldik vissza a penzt.
2012. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!