Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ezen az...

Miért van az hogy ezen az oldalon mindenki idegbeteg?

Figyelt kérdés
Felteszel egy kérdést, és ahelyett, hogy épkézláb tanácsokat adnának, csak a saját véleményüket fújják, lehordanak mindennek? Túl sokat vannak ezen az oldalon? ha csak veszekedni akarnak, minek ide írkálnak?
2012. ápr. 16. 15:08
 1/6 anonim válasza:
szia, mert őket ez élteti. engem is betalált tegnap egy bunkó.
2012. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb elégedett vásárló.
2012. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Á, a válaszolók csak alkalmazkodnak a kérdezőkhöz.
2012. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A normális kérdésekre én is normális választ adok , ha tudok , de túl sok az idióta kérdés...
2012. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miközöd hozzá? mert csak! pofa be!
2012. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is vmék nap tettem fel ezt a kérdést csak nálam gyengeelméjünek voltak titulálva akik nemhogy nem a kérdésre válaszolnak de még oktatnak totál értelmetlen dolgokról. érdekes némelyik milyen agyhalott. próbáld ki, irj ki egy kérdést amire tudod a választ, és a 10ből 1 tán lesz ha hasznos vagy jó (mármint ami nem konkrét kérdés ugye) de borzalom. ezen élik magukat.de azért azok akik olyan kérdést tesznek fel hogy az ember füle 5fele áll sem piskóta
2012. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!