Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud valamiféle álláslehetős...

Ki tud valamiféle álláslehetőséget?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyra vágyó, bármilyen állás megfelelne,(bizonyos kereteken belül:-)), ha kell tanulok az adott munka mellett, amit tudni kell rólam, hogy érettségim van, szakmámat tekintve fodrász vagyok, de sajnos abba kellett hagynom, mert a bőröm nem bírta,ezért fodrász munkát nem tudok vállalni, imádom az állatokat, vannak nekem is állatkáim :-), felhasználói szintű számítógép ismereteim vannak, MS office, internet, angol társalgási nyelvismeretem van, szépségszalonban is dolgoztam mint recepciós 1 évig. Nagyvonalakban ennyi:-)

Olyasmikre gondolok, hogy bármilyen asszisztensi munka, irodákban, állatorvos mellett, tényleg bármilyen tingli-tangli munka, postázás, stb... Már minden követ megmozgattam, el vagyok keseredve:-((( 23 éves vagyok.

Köszönöm előre is a segítségeket:-)

Ja, és budapesti vagyok, 13. kerületi, Budapest szinte bármelyik kerülete megfelelne.



2012. ápr. 18. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
nem a legjobb hely, de tescoba sűrűn vesznek fel pénztárosokat stb., szurkolok neked én is munkát keresek ;)
2012. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ari vagy:-)
2012. ápr. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!