Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki lepontozza állandóan...

Ki az aki lepontozza állandóan a válaszokat?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő,hogy bármennyire hasznos, jó a válaszom, a pontozó akkor is lepontozza. Pl. Az előttem lévő 9o%,ugyanazt irom véleményként, de az enyém már csak 70%! Miért?

2012. ápr. 20. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert itt sok a troll, vagy sokan mellényúlnak, rossz a szemük.
2012. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos észrevetted már, hogy ezt kérik tőled az oldal szerkesztői: "Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!"
2012. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Pl. mert csak megismétled az előtted szólót. Kérdésedre válaszolva én pl. ilyen vagyok, a kis g*ci, aki mindig mindenkit lepontoz, mert így próbálom másokra kivetíteni a dühömet, melyet a 9 cm okoz.

Úgy egyébként az ember individuális. Arra kérlek ne akard másoknak megmondani mi legyen a véleményük, mert az már majdnem kommunizmus vagy fasizmus volna! Kicsi porszemként képzeld el magad és az általad elfoglalt álláspontot ebben a nagy Univerzumban!

Negatív értékelést adok, ha

-Nincs benne válasz a kérdésre, tehát nem is válasz a válasz, beleértve a kötekedő, pofátlankodó, értelmetlen válaszokat.


-Egyszer már leírt, bonyolult válasz ismétlődik a válaszban. Nem tartozik ide az egyszerű, feleletválaszolós válasz.


-Szerintem rossz, helytelen, pontatlan a válasz.


Én pl. el tudom fogadni, hogy negatívat adsz erre a válaszra és nem azért írom, hogy ne adj. Nem. Nem. Nem is vagyok igazából okosabb nálad, csak úgy tűnik.

2012. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másra én sem tudok gondolni.

Egyáltalán semmi értelme pontozni olyan kérdésnél, amely véleményekre kíváncsi, nem tényt firtat.

Fiktív példa:

Szeretitek a tejet?

Válasz: nem. Hasznosság 28%. A lehúzó jobban tudja, hogy mit szeretek?

Ha azt írom, nem és nem is egészséges, azon lehet lepontozni valamit, ha nem ért egyet valaki az egészségtelen mivoltával.

Ha azt írom válaszként, hogy inkább nemzzél nyulakat, akkor a nullára lehúzás is teljesen jogos.


Ám ilyenekkel is találkozom, megint csak fiktív:

A derékszög az hány fokos?

Válasz: 90, hasznosság 0%

Válasz: mi van f*kám, kiütött a pálesz? hasznosság: 100%

2012. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naív vagy kérdező. Ez nem az értelem weboldala.
2012. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
unatkoznak.
2012. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

„Pl. mert csak megismétled az előtted szólót.”


Ezzel csak az a baj, hogy ez az oldal gyakran fáziskésében van, gondolom a gyorsítótár így van beállítva.


Most is sikerült nekem ugyanazt beírni 5 perc különbséggel. Amikor megnyomta a válasz gombot még nem látszott hozzászólás. A beírással kb. fél percet töltöttem. A válasz elküldése után látszott csak a korábbi beírás.

2012. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan direkt csinálják.
2012. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!