Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek . Legjobb barátnő...

Mit tegyek . Legjobb barátnő ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szóval, ma a legjobb barátnőmmel és 2 másik osztálytársammal elmentünk a tornaterembe a táncunkat próbálni. Csak ugy hobbiból táncokat szoktunk betanulni amit aztán kirakunk a youtubra. Én nekem a másik két lány elvette a kedvem, vagyis inkább csak ez egyik... ( kicsit ribanc.. nme igazábol NAGYONNN) és ezt nem azért mondom mert nem bitom hanme mert tényleg az.Na szoval az oszályban a legjobb barátnömet nagyon sokan szeretik és ezétr vannak rossz akaróink is akik mindig keresztbe tesznek nekünk attol függetlenül hogy már 5 éve legjobb barátnők vagyunk.Na és ez után én felmeentem a legjobb barátnőmhöz és engem cseszett le hogy miért viselkedtem igy velükm mert ugye a probán nem volt valami jo kedvem , és én nem táncoltam hanem csak ültem. És én náluk elmondtam neki hogy miért voltam ilyen és hogy miért nem akartam táncolni de azt mondta hogy én ilyet nem is mondtam pedig vgay 5-ször elmondtam és ezután pedig kijött a fürdőből ( mert lezuhanyzott) és elkezdett velem orditozni hogy takarodjak el tőlük és hóúzzak haza , és nem is értem miért mert nem mondtam semmi olyat amivel én megbántottam volna őt. és amugy meg ő is uganugy utálja a "ribancot" mint é. és szerimntem elég kétazinű hogy a háta mögött kibeszéli de ha ott van akkor meg ugy nalja a seggét mintha cukorbol lenne -.-"


Lécci segitsetek, volt már erre a kidobosra példade akkor megbocsájtottam. Nem tudom mit tegyek ... előre is köszi... és lécci nme lepontozni... nem vagyok olyan hangulatban :(( Előre is köszi :)


2012. ápr. 26. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
(bocsi de tanulj meg írni :))és a legelső kérdésedre válaszolva:igen,legjobb barátnő.(na azt azért ne mond hogy 5 év alatt semmin nem vesztetek össze.)1 ha igaz barátnők vagytok adj neki pár napot,mert akkor rájön ő is ,hogy feleslegesen balhéztatok.2 ha ez nem segít, akkor komoly baj van,és akkor egyértelmű,hogy nem tekint téged legjobb barátnőjének.Próbálj egy kicsit kedveskedni,bocsánatot kérni,de azért kérdezd meg hogy minden rendben van-e(békülés után).Mert lehet hogy mostanában sok stressz érte,vagy pl. a családban meghalt valaki,mert lehet hogy ezért kapta fel ennyire könnyen a vizet.Sok sikert!
2012. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy csak szar a billentyűzet :DD Köszi de másnap csak durvultak a dolgok és inkább megdöglök minthogy bocsánatot kérjek a attól a r*banctól -.-" Azért köszi :))
2012. ápr. 27. 12:15
 3/3 anonim válasza:
ez egy f@sz.! ne is foglalkozz vele, nem érdemli meg olyan mint akit te a rib@ncnak leírtál...ez a kibeszélős dolog nagyon sokszor megesik minden lánnyal.. de ez azért már túlzás..legjob barátnő?! szerintem egy idejig hanyagold ezt a kifejezést vele szemben... és keress valaki aranyosabb, kedvesebb lányt :)
2012. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!