Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik nagy álmom az, hogy...

Dinus.. kérdése:

Az egyik nagy álmom az, hogy színésznő legyek. Nem tudom, hogyan kezdhetnék hozzá?

Figyelt kérdés

Nincs nagy szerencsém, hiszen talán túl nagy álmokat kergetek. Mivel nem pénzes családból származom, így nem megy olyan könnyen a továbbtanulás; minden szakma, ami érdekel, eléggé költséges. Nagy örömmel szerepelnék színházakban. A hangom sem olyan rossz, és szerencsére nem küzdök túlsúllyal sem. Az olvasottak alapján; ezek eléggé fontosak. A tanulmányi eredményeimre sem panaszkodhatok, így, hetedik osztályban. A legtöbb jegyem ötös, van egy pár négyes, és év végén maximum 1, legfeljebb 2 hármasom lesz. Úgy gondolom, hogy ez elég jó.


Igazából inkább sorozatokban, és filmekben szerepelnék. Valamiért az fogott meg igazán. Néha arra vágyom, hogy külföldiek legyünk, mert ott sokkal könnyebb az álmokat beteljesíteni, több a lehetőség. De sajnos nem várható, hogy bármikor is kijutnék. Főleg, mert nem olyan jó az angol tudásom, bár még van időm csiszolni.


Kérlek, ha van tanácsotok, osszátok meg velem. Szerintem nem csak nekem, de jó pár 'fiatalnak' szüksége van rá.


[Szerintem senki sem kíváncsi poénkodásra, jelen esetben legalábbis nem. Normálisabb véleményekre vagyunk kíváncsiak.]


by; Dina.


2012. ápr. 30. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
elmész gimibe,aztán a szinművészetire. Akkor már csak tehetség kell
2012. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Eddig a tervem az volt, hogy megyek gimnáziumba, ami csak érettségit ad, aztán pedig színművészetire... valahol.


Körülbelül árakat nem tudtok?


by; Dina.

2012. ápr. 30. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress a lakóhelyedhez közel egy színjátszó társulatot. Egy ismerősöm tagja egy ilyennek, lehet csatlakozni hozzájuk, csak havi díjat kell fizetnie, ami nem túl sok. Bár ők inkább színház-szerű darabokat adnak elő, de kezdésnek szerintem nem rossz egy ilyen csoport tagja lenni.
2012. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ingyen van, ha felvesznek
2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, a mi közelünkben nem hiszem, hogy lenne ilyesmi társulat. Az a baj, hogy a tanulás mellett nem is lenne (még) nagyon időm. Bár azt nem tudom, hogy milyen időközönként lenne.


Köszönöm mindenki válaszát, és segítségét!!! :)

2012. ápr. 30. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha mozi vásznon akarsz szerepelni, és híres akarsz lenni, mint pl anna hathaway, julia roberts, keira knightley rtb. Akkor külföldön van csak esélyed. És még sokat kell hozzá tanulni, VÁRNI!!! Ne kezd túl hamar, a tini sztárokat nem sokan kedvelik, ők inkább közröhelynek vannak kitéve. (pl miley cirus, justin bieber) eltudom képzelni, hogy tehetséges vagy. NE szerepelj béna gyerek sorozatokban, mint pl icarly!!!!!! Ezek nevetségesek! Szerintem várd meg, míg felnősz, és értelmes filmekben szerepelj, aminek van mondanivalója. Hidd el, sokkal jobb, olyan filmekben szerepelni, amitől az emberek sírnak, nevetnek, vagy a téma után a fájdalomtól és dühtől tépik a földet, vagy cs meghatódnak, mint olyan filmekben, amik nevetségesek, néha bevágnak egy nevetést, de a szereplőket az utcán mepdobálják tojással!!!

Bocsi, ha a válaszom kicsit bunkónak tűnik, nem ált szándékombjn senkit megsérteni!! :)

2012. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is: köszönöm, hogy írtál, sokat segítettél! :)

Tetszenek nekem a tinisorozatok is, és örömmel szerepelnék olyanban is... viszont a komoly filmek is nagyon érdekelnek. A vígjátékokat, és a szomorú történeteket is nagyon kedvelem. Ja, és persze a kalandfilmek. Mint pl. A Karib-tenger kalózai, Gyűrűk Ura, stb.

Az angol nyelvet - a későbbiekben főleg - próbálom jobban, és jobban tanulni... Kissé fájna itt hagynom, Magyarországot, de itt nagyon nincsen semmi. Ami van is, megy tönkre...


by; Dina.

2012. máj. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!