Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép a nagy...

Fiúk! Szerintetek szép a nagy mell?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, úgy veszem észre, hogy a kisebb de formásak sokkal szebbek. Nekem elég nagy és egyáltalán nem tetszenek..Nincs normális tartása, és még a bimbó körülötti rész is elég nagy. Szerintem ocsmány és utálom néha, hogy ilyenek a melleim =_= inkább szeretnék kisebbet de formásat. Nektek mi a véleményetek melyik a jobb?
2012. ápr. 30. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek 95/C a melle.Szép nagy,de a mellbimbója formás,szép kicsi.Imádom amikor a mellbimbója összeugrik,és olyan mintha fázna.Én nagy mell párti vagyok.

25/F

2012. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így nemtom

küldj képet

2012. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó a nagy mell.

A kicsi és formás se rossz, de a nagy az igazi.

Főleg szex közben érződik a különbség.


Amúgy minden csaj(vagyis amelyik ad magára) elégedetlen valamijével. Szóval no para.

2012. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, mert ha egymàs mellé állítasz 100 teljesen azonos mell mérettel rendelkező hölgyet, akkor azoknak 100 különböző mellük lesz. Meg rengeteget számít a testalkat, kinek miyenek a test arányai és ahhoz milyen dudák passzolnak.

Szóval ha felteszel egy képet, akkor arra megtudjuk mondani, hogy szép-e, de így ennek semmi értelme.

2012. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyet tudok mondani: 10 férfiből 9 a nagymellű nőket szereti. a maradék egy meg azt a 9 férfit.

erre gondolj mikor panaszkodsz. nekem nincs mellem és kövér vagyok. bármit megadnék mellekért.

2012. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nagy mell gyönyörű!!!
2012. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a nagymellű nők kicsit akarnak, a kismellűek nagyoot, ez már csak így van.


Én már szeretem kicsi és nagy mellű nőt is, de nem a melléért szerettem és mindkettőben megtaláltam az élvezetet :-P

2013. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!