Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjünk kirándulni...

Hova menjünk kirándulni osztállyal?

Figyelt kérdés
Maglódiak vagyunk.Budapestre valami kis jó hely városnézésre,vagy ilyesmi vagy nem tudom.:S 5.-esek vagyunk.Csak oda-vissza szóval 1napos kirándulás kéne.Kérlek segítsetek.Múzeumba azért nem akarunk menni mert,már 3x voltunk.Margit sziget talán?? Kíméljetek meg a hülye hozzászólásoktól.Köszi.:)

2012. máj. 1. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tavaly voltunk 5.-esek: a parlamentbe mentünk,a "láthatatlan múzeumba",vmint a (neve nem jut eszembe,de a Mátyás templomnál van és egy földalatti labirintus) és 2x Mc'Donalds-ba,mind Pesten volt! Nagyon jól éreztük maunkat! :)
2012. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*magunkat,bocsi!
2012. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:)Hát még nem döntöttük el mert még keresek dolgokat de eddig azt találtuk ki hogy Fővárosi Állatkert utánna meki.De a fővárosi állatkertbe már minden 2.magyar ember volt szóval...:S
2012. máj. 1. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sztem nem éri meg...drága is és nézz körbe az utcán :D Viccet félretéve: tényleg drága és sokan voltak már ott,mind ahogy mondtad :) 1. vagyok
2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen de a parlamentben is voltunk mert a Néprajzi múzeumban voltunk és ott van elötte a parlament ezért mentünk oda.:/
2012. máj. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!