Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AZ a kérdésem hogy szerintetek...

AZ a kérdésem hogy szerintetek melyik a legjobb és legbiztosabb puskázási módszer?

Figyelt kérdés

melyik a legjobb ? sok anyag férjen rá legyen kicsi használható és gyorsan el lehessen rakni ha jön a tanár

persze tudom tanulni kell de ha szükségvan jó ha van puskád is



#anyűád
2012. máj. 5. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
A tanulás. Elvégre az is puska, mivel az anyagot eléd nyomják. Ezt utálom, hogy minden készen eléd raknak... De még megtanulni is lusta vagy.
2012. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam h lusta vagyok megtanulni csak kiegészítésnek pl évszámok vagy hasonló dolgok....
2012. máj. 5. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Írd a nyelvedre, vagy a belső szemhéjadra. Tuti nem fogja a tanár látni.
2012. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Én rögzítem, aztán meghúzom a ravaszt.
2012. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
20-30 perces dogákra egy elég tuti, bár ugyanannyira pofátlan módszer: Mikor tudod, hogy a doga nem lesz egész órás, és üres lapra kell írni, akkor a válaszok helyett csupán ugyanannyi mennyiségű baromságot írsz le a papírra. Amikor a tanár beszedi simán odaadod. Onnantól óra végéig megy a munka: Könyvedből ugyanolyan formátummal megírod a hibátlan dogád, mint ahogy beadtad. Csak ez nem 1-es már, hanem 5-ös. Óra végén megdumálod valamelyik haveroddal, hogy hívja oda a tanárt és dumáljon vele valamiről hosszan. Valaki takar és te a teljesen rossz dogádat közben a tanári asztalról kicseréled a hibátlanra. Nekem eddig kb. 30-szor bevált. Még soha nem buktam le.
2012. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez a legjobb az esély hogy lebuksz az minimális .... iratkozzatok fel és lesz fojtatás: [link]
2014. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanárfüggő, de vannak jó módszerek mindig, de csak és kizárólag saját puska, amit te csinálsz, legalább ennyi időt szánj rá ill. a tananyag 10-20%-át is muszáj tudni . Amúgy meg vagy nagyon pofátlanul vagy nagyon ügyesen. Az igazi jó puska az nagyon nagy és nagyon pofátlan azt ritkán szúrják ki. Lásd. pl semmi sem maradhat a padon csak egy toll féle szigornál a kinyitott könyv, vagy egy A!-es lap hatalmas betűkkel az anyaggal. Mindezt a tanár orra előtt az első padban. Csináltam már és sokan buktak le, akik kis cetlikkel nyomultak és görcsösen azt nézték mikor fordul el a tanár, én meg rá se néztem akkor se ha épp előttem állt meg és nézte, ahogy írok. Másik nagy az volt mikor kölcsönadott puskánál hátrafordult az osztálytárs, hogy te XY mi a f......szom van ide írva? :)


Ismertem olyan ,aki matek érettségire (régen még a zöld könyvből voltak a feladatok) bevitte a megoldáskötetet a feladatgyűjtemény helyett és ott másolta ki. Ő sem bukott meg.


Mondok egy jó tippet, amivel sosem dőltem meg 12 év alatt, igaz csak matek, fizika és hasonló óráknál jön be. Függvénytáblázat, amit lehet használni. hegy nélküli rotring ceruzával óvatosan belekarcolod a megoldásokat vagy bármit, ami segít a dolgozatban. Csak közelről látszik neonfényben, minden 2. oldalra írhatsz ha a tanár a közelben van ellapozod, ha simán melléd áll nem veszi észre, mert onnan már nem látja, csak ha közel hajol ,de van idő ekkor feltűnésmentesen lapozni párat.

2015. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!