Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen baratno az aki azt...

Milyen baratno az aki azt mondja hogy "ha nem szakitasz a pasiddal engem felejtsd el"?

Figyelt kérdés
Osszevestzem a baratnommel.O soha nem birta a pasimat,de ilyet nem hittem volna hogy mondana.Szerintem ez nem igazi baratno aki megmondja h kivel legyel.Szerintetek jol tettem h osszevesztem vele?...Most nem is beszelunk.

2012. máj. 8. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Körülményektől, illetve a pasidtól függ. Én is mondtam már hasonlót egy nagyon jó barátnőmnek. Az úgy volt, hogy megismerkedett valami fekával, aki harmincas volt, miközben mi 17-18 évesek. Már ez nem tetszett, de itt még kussoltam. Aztán pár hónap múlva kiderült, hogy a feka nős, két gyereke van, mégis tovàbb dugott vele a barátnőm. Nos, itt már kezdtem finoman célozgatni, hogy ez elég undorító. Majd újabb 2-3 hónap múlva kipattant a botrány: a feleségén és a barátnőmön kívül még egy lányt kúrogat rendszeresen, és a barátnőm ekkor sem szakított, hanem mint egy ostoba, olcsó prosti, továbbra is készségesen aláfeküdt. Na, itt mondtam neki azt, hogy felőlem úgy alázkodik meg, úgy kúratja szét magát egy nős emberrel, ahogy akarja, de én ezt nem nézem, és azt sem akarom, hogy engem is úgy könyveljenek el, mint "annak" a lánynak a barátját, szóval vagy kidobja a fekát, vagy én szakítom meg ővele a kapcsolatot.. Igenis vannak extrém helyzetek, amikor nem szabad tűrnünk, hogy a barátunk hülyét csinál magából, besározva ezáltal minket is.


Nálatok mi történt?

2012. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán mély lenne a barátságotok, most nem itt sírnál, hogy vajon jól tetted e hogy összevesztél vele. Természetesen nem jó! Talán kérdezd meg, hogy miért sértődött meg. Lehet hogy irigy rád, mert neked lett egy kapcsolatod, neki meg még nincs, vagy a pasi miatt kevesebb időt fordítasz rá, és úgy érzi hogy elhanyagolod. Mindegy melyik, szerintem a legjobb az lenne, ha odamennél hozzá, kibékülnétek, és elmondanád neki, hogy nagyon szereted, és őt semmi sem pótolhatja, szükséged van rá. És ne feledd, egy pasi soha, ismétlem: SOHA nem állhat egy barátság útjába! Kérdezd meg, lehet úgy érzi, elhanyagoltad, nem lógtatok annyit együtt mint régen. Ha így van, szentelj a barátságotok ápolására több időt! Akármennyire is rózsaszín most minden, a szerelem mulandó, egy barátság viszont örökre szól..
2012. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen az ilyen barátnő? Féltékeny! Van neki barátja?nem áhá ez mindent megmagyaráz.beszélj vele kérdezd meg , h mit nem bír benne és ne engedj az olyan válaszokra, h:hát nem tudom csak utálom és kész.egyébként előtte is volt, h beleszólt a pasi ügyeidbe?ez esetben kétszínű és rosszat akar, vagy csak ezt nem bírja?mérlegelj lehet , h igaza van!!! mindenesetre ne legyél olyan csaj aki a p*nájával gondolkodik , ha gáz van a pasival akkor dobjad, ha ez egy igaz barátság vagy mifene akkor többet ér egy pasinál
2012. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A baratnom az osszes baratnojenek a pasijat nem birja.Es nem tudja megmagyarazni konkretan mert.Sok veszekedes volt mar errol de mindig megbeszeltuk.De most mar nalam kiborult a pohar.Mar 1 eve vagyok egyutt a pasival aki egyidos velem es nem cigany es o probalt joban lenni a bartnommel.Es nem hanyagoltam...sot inkabb o hanyagolt engem mert mindig azt gondolta h a pasimmal vagyok allandoan mikozben mondtam h ez nem igy van vele is ki akarok menni...de mikor volt szabadideje nem engem hivott hanem mast.Es ez zavart.Nagyon hianyzik...de en ezt a viselkedest nem igazi baratnotol varom el.Nagyon megsertett.Sose voltam makacs,mindig o volt...de most nem fogok en menni hozza sirankozni...rajottem h kihasznal...vagy nem tom miert kelletem neki...ha nem volt mas jo ovltam en is?...nem tudom de nagyon ossze vagyok zavarodva
2012. máj. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!