Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm direkt...

A legjobb barátnőm direkt balhét akar. Hogy béküljek ki vele, vagy mit csináljak, hogy továbbra is az LB maradjon?

Figyelt kérdés
Mikor mondom neki, hogy ő a legjobb barátom és ölelem, visszaírja, hogy aha persze. Aztán ő panaszkodik, hogy milyen szar barát vagyok, és hogy még az XY is jobb barát nálam. Hogy béküljek ki vele, vagy mit csináljak, hogy továbbra is az LB maradjon?

2012. máj. 11. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ne írásban öleld hanem személyesen. Jézusom -.- ha meg ennyire nem akarja a barátságod, akkor hagyd a francba azt a p*csát, szerzel másik LB-t.
2012. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát... aggyál neki kis ajándékot meg ha nem olyan jól tanul segíits neki...

Van egy másik ötletem is de az nem tom hogy tetszik-e...

Tedd féltékennyé a pasijával vagy egy másik barátnővel beszélgetsz előtte.

Remélem tudtam segíteni:)

2012. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy féltékeny, és ezér van megsértődve, csak a bnőmnek kell a válasz és azér
2012. máj. 12. 12:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a 16:57 -esnek üzenem, hogy nem fogja megolelni, mert ha két berátnő búcsúpuszit ad egymásnak, az neki azt jelenti, hogy lezbik, úgyhogy nemtom.
2012. máj. 12. 12:54
 5/6 anonim válasza:

Jah akkor bocsi hogy azt írtam hogy tedd féltékennyé....

Hát akkor télleg nem tudom

2012. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem keress új LB-t. Nem érdemli meg a te barátságodat!
2012. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!