Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azokat az embereket veszitette...

Azokat az embereket veszitettem el ebben az évben akiket tiszta szívből szeretek. Meghaltak, de miért?

Figyelt kérdés
Ugye nem folytatódik tovább,nem lesz több tragédiám,azt már nem bírnám ki. Ebbe a hónapban már 2 ember hagyott itt,teljesen bele vagyok betegedve.
2008. ápr. 22. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen megértelek, tudom mit érzel...

Lehetséges, hogy ez egy nehéz év, de azért, hogy sokat erősödj és tanulj, hogy bölcsebbé válj, és a következő években boldogságot találj:)

(Ne vetítsd előre a tragédiákat, mert megteremtheted őket!)

2008. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy furán, és hülyén , és egyszerűen fog hangzani amit írok, de gondolj esetleg arra, hogy azért kellett itthagyniuk, mert a másik oldalról sokkal többet tudnak neked segíteni! Így kell lennie. Mindennek megvan a maga oka. Tudod... sokszor belegondolok abba is, hogy akik pl. elveszítik mindkét lábukat egy balesetben, vajon mért történik velük. Mert biztosan van oka. És így lesz teljesen az életük! A halál más, de vhol hasonló.

Mindenesetre ne add fel, tudd, hogy nem azért történtek a dolgot, hogy feladd. Ha a sors próbára tesz, bizonyítsd be, hogy erős vagy, és méltó bizonyos dolgokra.

2008. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
A szeretettek elvesztesenek feldolgozasa a legnehezebb az eletben. A halal tok ertelmetlen dolog, de a bun kovetkezmenyekent letezik, amiota vilag a vilag. En hivo keresztenykent hiszek abban, hogy aki megtert, a halala utan Istenhez kerul. Tehat talakozni fogunk. De meg igy is nehez feldolgozni azt, amikor csaladtagok, baratok elmennek. A hianyukat senki/semmi nem tudja potolni. Az ido segit a fajdalom enyhuleseben, es Isten meg tud vigasztalni, de eletunk vegeig hianyozni fognak. Ez ellen nem lehet mit tenni.
2008. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lumia 532 ***** válasza:
önekik mar tok jo
2016. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez egy borzalmas év volt, a mi családunkban is (a 2006 is), és ismerősi körben is. Ahogy a 2016-2018 is.

Nem tudom, mi történik 10 évente a világban. :( :(

2020. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!